Witamina D3LICIOUS spray Orange 400IU...

  Witamina D3LICIOUS spray Orange 400IU 30 ml ActiKid

  5060501060274
  Obecnie brak na stanie
  25,90 zł
  Brutto

  ActiKid Vitamin D3LICIOUS Oral Spray 30 ml został opracowany, aby wspierać zdrowy wzrost dzieci w wieku od 3 lat. Zawiera 10 μg witaminy D, która przyczynia się do utrzymania zdrowych kości, prawidłowego funkcjonowania mięśni i zdrowych zębów.

  Odpowiedni dla wegetarian. Bez sztucznych barwników, laktozy, glutenu, drożdży, cukru, GMO.

   

  Witamina D3 przyczynia się również do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego oraz prawidłowego wchłaniania wapnia.


  Składniki w porcji dziennej (2 porcje sprayu)/RWS*:

  Witamina D3 - 10 µg = 400IU (RWS 200 %)

  *RWS = Referencyjna Wartość Spożycia


  Składniki: woda, substancja słodząca: sorbitol, substancja słodząca: ksylitol, aromat, emulgator: polisorbat 80, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe, witamina D3 (cholekalcyferol), kwas: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, regulator kwasowości: cytryniany sodu, stabilizator: guma ksantanowa.


  Sposób użycia: przy pierwszym użyciu naciśnij pompkę 3 razy, aby płyn zaczął płynąć. Dobrze wstrząsnąć przed każdym użyciem. Każdą porcję rozpylić dwukrotnie bezpośrednio do ust i połknąć. Zawsze załóż nasadkę po zakończeniu.


  Przechowywać poza zasięgiem wzroku i zasięgu małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, przechowywać w chłodnym i suchym miejscu w temperaturze poniżej 25°C.


  UWAGA: Zawsze skonsultuj się z lekarzem rodzinnym przed zażyciem suplementów diety, zwłaszcza jeśli zażywasz leki lub chorujesz. Zasięgnij profesjonalnej porady, jeśli Twoje dziecko jest pod nadzorem lekarza lub cierpi na alergie pokarmowe. Przerwać stosowanie i natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane. Nie nadaje się dla kobiet w ciąży lub karmiących. Nie należy przyjmować suplementów diety jako substytutu zróżnicowanej, zbilansowanej diety lub zdrowego stylu życia.

  Treści na naszej stronie internetowej nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom ani do zastępowania porad udzielanych przez lekarzy, farmaceutów lub innych licencjonowanych pracowników służby zdrowia. Powinieneś natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny.

  Przed użyciem produktu należy zawsze zapoznać się z etykietami, ostrzeżeniami i instrukcjami dołączonymi do produktu, a nie polegać wyłącznie na informacjach przedstawionych na naszej stronie internetowej.

  Zobacz także

  12 innych produktów w tej samej kategorii: