Asian Energy Boost 90 vcaps LIFE...

  Asian Energy Boost 90 vcaps LIFE EXTENSION

  737870180593
  87,00 zł
  Brutto

  Asian Energy Boost łączy w sobie silny azjatycki grzyb Cordyceps sinensis i specjalnie sfermentowaną formę korzenia żeń-szenia, które razem zapewniają silne wsparcie energetyczne.

   

  Składniki:

  Cordyceps (Paecilomyces hepiali) proszek (grzybnia) [std. do 7% kwasu kordycepinowego], GS15-4 fermentowany wyciąg z żeń-szenia azjatyckiego (korzeń), substancja zagęszczająca: celuloza roślinna (otoczka kapsułki), emulgator: celuloza mikrokrystaliczna, guma arabska, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne), dwutlenek krzemu.


  Skład:

  Składniki w porcji3 kapsułkiRWS*
  Cordyceps1000 mg<>
  GS15-4 fermentowany wyciąg z żeń-szenia azjatyckiego165 mg<>

  *RWS - Referencyjna wartość spożycia

  <> - Nie ustalono referencyjnej wartości spożycia


  Sposób użycia:

  1 kapsułka 3 razy dziennie podczas posiłku.


  Przeciwwskazania:

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.


  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone.


  Ważne:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


  Producent:

  Life Extension, Stany Zjednoczone


  Dystrybutor:

  Olivit Sp. z o.o.

  7 Przedmioty

  12 innych produktów w tej samej kategorii: