Dezodorant w kremie brzoskwiniowy 150 ml La-Le

0 Liczba ocen
26,90 zł

Dezodoranty ekologiczne powstają na bazie kilku składników. Nie zawierają związków chemicznych wywołujących podrażnienia. Tworzone są z naturalnych składników pochłaniających nieprzyjemny zapach oraz zapobiegające rozwojowi bakterii i mikroorganizmów.

Dzięki dodatkowi olejków eterycznych przyjemnie pachną i odświeżają. Olej kokosowy z jednej strony nawilża a w ostatniej fazie wysusza skórę. Masło shea działa jak balsam. Dozować należy jak krem na umytą i osuszoną wcześniej skórę pod pachami.

Pojemność: 150 mlDezodorant w kremie cedrowy...
Dostępny
URODA

Dezodorant w kremie cedrowy 150 ml La-Le

La-Le
2339
26,90 zł
Dezodoranty ekologiczne powstają na bazie kilku składników. Nie zawierają związków chemicznych wywołujących podrażnienia. Tworzone są z naturalnych składników pochłaniających  nieprzyjemny zapach oraz zapobiegające rozwojowi bakterii i mikroorganizmów.
Dezodorant w kremie green...
Dostępny
URODA

Dezodorant w kremie green tea 150 ml La-Le

La-Le
2341
26,90 zł
Dezodoranty ekologiczne powstają na bazie kilku składników. Nie zawierają związków chemicznych wywołujących podrażnienia. Nie zawierają aluminium Nasze produkty tworzone są tylko z naturalnych składników pochłaniających  nieprzyjemny zapach oraz zapobiegające rozwojowi bakterii i mikroorganizmów.
Dezodorant w kremie...
Dostępny
URODA

Dezodorant w kremie lemongrass 150 ml La-Le

La-Le
2340
26,90 zł
Dezodoranty ekologiczne powstają na bazie kilku składników. Nie zawierają związków chemicznych wywołujących podrażnienia. Tworzone są z naturalnych składników pochłaniających  nieprzyjemny zapach oraz zapobiegające rozwojowi bakterii i mikroorganizmów

Skład: Soda oczyszczona kosmetyczna, olej kokosowy, masło shea, skrobia ziemniaczana, olejek eteryczny

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do schowka