Perycol 220 gramów A-Z Medica

  Perycol 220 gramów A-Z Medica

  5903560624257
  25,90 zł
  Brutto

  Składniki suplementu diety:

  -wspomagają trawienie (cykoria podróżnik)

  -pomagają w utrzymaniu zdrowych jelit i ułatwiają pasaż jelitowy (babka jajowata)

  -wspierają zdrowie układu pokarmowego (rumianek pospolity)

   

  Składniki aktywne:

  -babka jajowata pomaga w utrzymaniu zdrowych jelit i ułatwia pasaż jelitowy. Wywiera pozytywny wpływ na jelita, zwłaszcza w przypadku sporadycznych zaparć, a także w warunkach, w których pożądane są: miękki stolec i łatwe wypróżnianie (ciąża, hemoroidy, etc.).

  -cykoria podróżnik wspiera zdrowie jelit, wspomaga trawienie, przyczynia się do stymulacji produkcji płynów trawiennych oraz pomaga kontrolować wagę. Wspiera również zdrowie wątroby i zwiększa wydalanie wody przez nerki.

  -rumianek pospolity wspomaga trawienie, ma działanie spazmolityczne oraz wspiera zdrowie układu pokarmowego. Działa łagodząco na dolegliwości żołądkowo-jelitowe, takie jak drobne skurcze, wzdęcia i odbijanie. Dodatkowo wspiera metabolizm tłuszczów, pomaga zachować zdrowie układu oddechowego oraz wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego.

  -bakterie kwasu mlekowego z rodzaju Bacillus coagulans.


  Składniki:
  łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), inulina z cykorii (Cichorium intybus), ekstrakt z kwiatu rumianku (Matricaria chamomilla L.), bakterie z rodzaju Bacillus coagulans.

  Możliwa obecność alergenów: sezamu, gorczycy.


  Substancje o działaniu odżywczym w porcji dziennej (10g):

  Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) 4,97 g

  Inulina z cykorii (Cichorium intybus) 4,50 g

  Ekstrakt z kwiatu rumianku (Matricaria chamomilla L.) 500 mg

  Bakterie z rodzaju Bacillus coagulans BC01 5 x 108 jtk*

  *jtk – jednostka tworząca kolonie


  Sposób użycia:
  przed użyciem dokładnie wymieszać. Przyjmować 2 razy dziennie przed posiłkiem po jednej czubatej łyżeczce (5 g) rozpuszczonej w 100 ml płynu. Popić dodatkową porcją płynu.


  Przeciwwskazania:
   nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Suplement diety przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia. Suplement diety może być spożywany przez wegetarian i wegan.


  Podmiot odpowiedzialny:
   A-Z Medica Sp. z o.o.

  8 Przedmioty

  12 innych produktów w tej samej kategorii: