LIPOSOMAL CURCUMIN - 100ml - TiB

  LIPOSOMAL CURCUMIN - 100ml - TiB

  5905344040369
  Obecnie brak na stanie
  129,00 zł
  Brutto

   

  Składniki aktywne w porcji: 5ml

  Kurkumina (95% kurkuminoidów) 100mg (**)

  **RWS - Referencyjna Wartość Spożycia nie ustalona


  Składniki: woda; lecytyna słonecznikowa - fosfolipidy non-GMO (nośnik); sok z rokitnika zwyczajnego [Hippophae rhamnoides]; kurkumina (95% kurkuminoidów) 100mg (**).

  Informacja alergiczna: Produkt nie zawiera: glutenu, jaj, ryb, orzechów, soi, mleka, laktozy, skorupiaków, sezamu i siarczynów.

  Gwarantowana czystość: Produkt nie zawiera konserwantów i barwników, substancji zapachowych, aromatów i składników modyfikowanych genetycznie.

  Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Odmierzyć za pomocą miarki/zakraplacza 1 porcje (5ml) preparatu dziennie, zmieszać z 50-100ml letniej wody lub soku i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Dobowa porcja kurkuminy nie powinna przekraczać 3mg/kg. Po otwarciu przechowywać w lodówce (7°C) i spożyć w przeciągu 8 tygodni. Nie zamrażać.

  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

  Termin przydatności do spożycia produktu zamkniętego 12 m-cy od daty produkcji.

  Termin przydatności do spożycia po otwarciu 8 tygodni.

  12 innych produktów w tej samej kategorii: