Hyaluronic Acid + Chondroitin Sulfate...

  Hyaluronic Acid + Chondroitin Sulfate with BioCell Collagen - 60 tabs - Doctor's Best

  753950002654
  Obecnie brak na stanie
  119,99 zł
  Brutto

  Zdaniem naukowców, główne widoczne oznaki starzenia się skóry i stawów są wynikiem degradacji kolagenu i kwasu hialuronowego w naszej tkance. Badania wykazały, że hydrolizowany kolagen zapewnia znaczną przewagę pod względem biodostępności niż jego niezhydrolizowane odpowiedniki kolagenowe. Dzięki temu kolagen Doctor's Best łatwiej i skuteczniej wspiera zdrowie stawów.

   

  Nie wszystkie składniki kolagenu i kwasu hialuronowego są sobie równe. BioCell Collagen® oferuje unikalny skład, który przeszedł badania kliniczne na ludziach i udowodnił swoją skuteczność. BioCell wykorzystuje opatentowany proces Bio-Optimization™, który przyczynia się do jego niezwykłej biodostępności (pozwala to naszemu organizmowi na szybsze wchłanianie składników odżywczych).

  Doctor's Best Kwas hialuronowy z siarczanem chondroityny zawiera kolagen BioCell, który jest standaryzowany na 20% siarczanu chondroityny i 10% kwasu hialuronowego, oraz około 60% kolagenu typu II. BioCell Collagen jest pozyskiwany z chrząstki mostka kurcząt hodowanych bez hormonów lub sterydów obecnych w paszy dla drobiu.


  Typy kolagenu:

  Typ I jest kolagenem najobficiej występującym w organizmie i występuje w wysokich stężeniach w naczyniach krwionośnych, ścięgnach, skórze i tkance mięśniowej.

  Typ II jest głównym składnikiem chrząstki szklistej w tkance stawowej.

  Typ III jest wykorzystywany przez organizm do szybkich napraw i często jest prekursorem typu I.


  Sposób użycia:
  przyjmować dwie kapsułki dziennie z jedzeniem.


  Każda porcja zawiera
  1000 mg BioCell Collagen®, w skład którego wchodzi 600 mg hydrolizowanego kolagenu typu II, 200 mg siarczanu chondroityny oraz 100 mg kwasu hialuronowego. 

  12 innych produktów w tej samej kategorii: