Cukierki z Miodem Manuka MGO 400+,...

  Cukierki z Miodem Manuka MGO 400+, Propolisem i wit. C 15szt. Propharma

  Propharma
  Obecnie brak na stanie
  39,90 zł
  Brutto

  Cukierki z Miodem Manuka MGO 400+, witaminą C i Propolisem - Manuka Health New Zealand.

  Cukierki na gardło z Miodem Manuka przynoszą ulgę w przypadku poczucia dyskomfortu w gardle. Znajdujący się w składzie cukierków miód Manuka MGOTM 400+ ma wysoką zawartość methylglyoxalu - od 400 mg/kg miodu. Dla porównania zawartość methylglyoxalu w innych miodach nie przekracza 10 mg/kg. Wysokie stężenie methylglyoxalu jest źródłem unikatowych właściwości miodów Manuka MGO i preparatów w składzie których się znajduje. Cukierki zawierają witaminę C, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego

   

  Zalecane spożycie - rozpuszczać cukierek powoli w ustach. Spożywać do 5 cukierków dziennie. Nie podawać dzieciom poniżej 6 roku życia. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia.

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętam o zrównoważonym sposobie żywienia oraz o prowadzeniu zdrowego trybu życia.

  Uwagi suplement diety nie może być stosowany jako substytut diety. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia oraz o prowadzeniu zdrowego trybu życia.

  Przechowywanie przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci

  9421023628698

  6 innych produktów w tej samej kategorii: