• Wyprzedaż!
ARTHROSIL Krzem Organiczny,...
ARTHROSIL Krzem Organiczny,...

ARTHROSIL Krzem Organiczny, Glukozamina i Chondroityna 500ml Glycan Group

Glycan Group
Obecnie brak na stanie
119,00 zł
Brutto

Arthrosil to suplement diety zawierający krzem organiczny - kwas ortokrzemowy. Krzem jest znaczącym minerałem w organizmie człowieka, pomaga on zachować paznokcie i włosy w dobrej kondycji. Wpływa również na stan skóry pomagając jej zachować jędrność i elastyczność, gdyż bierze udział w syntezie kwasu hialuronowego i kolagenu. Wpływa to również na funkcjonowanie całego narządu ruchu. Zawartość glukozaminy i chondroityny wspiera pracę stawów i przyczynia się do zmniejszenia ich sztywności.

Suplement w postaci płynu w butelce z plastikową miarką.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Jedna miarka 30 ml jeden raz na dobę (porcję można podzielić na kilka mniejszych w ciągu doby). Zawartość butelki to około 15 porcji. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są postawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

PRZECIWWSKAZANIA Glukozamina i chondroityna wchodzą w interakcję z warfaryną, dlatego też suplementu nie powinny stosować osoby stosujące leki zawierające warfarynę.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechować w temperaturze poniżej 24℃ w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 30 dni. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

5906395372010

6 innych produktów w tej samej kategorii: