Platyna jako katalizator kontroluje procesy utleniania, syntezy, oraz wydalania. Decyduje ona o charakterze przemian białkowych odbywających się w tkankach ludzkich. Niechemiczny nano-koloid platyny silnie oddziałuje dermatologicznie, zmniejszając znacznie przebarwienia naskórka. Wzmacnia odczucie zapachów. Koloid ten może być żelowany działając odmładzająco oraz redukująco w odniesieniu do zdeformowanych komórek skóry. 

Nano-platyna już w mikroskopijnych stężeniach takich jak 0.01 PPM działa pobudzająco i regulująco w procesach enzymatycznych, oddychania, krążenia, przyswajania pokarmów i procesach wydalania. Kontroluje zdrowy wygląd oraz jędrność skóry. 

Jest to czysta forma platyny koloidalnej, nieobciążona zanieczyszczeniami powierzchniowymi stanowiącymi typową pozostałość procesu rafinacji chemicznej platynowców. Jest to najbardziej stabilna z licznych postaci platyny. 

Cząsteczki wodnego koloidu nano monokrystalicznej platyny migrują w polu elektrycznym do katody, co oznacza iż w takich właśnie cieczach wytwarzają się w nich znaczne elektryczne ładunki powierzchniowe. 

Skład INCI: Platinum (nano) 10 ppm, Aqua


Najlepiej zużyć przed końcem: 30/04/2021

5906489288852

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.