OptiLiposomal Witaminy D3, K2-MK7 60 kapsułek NATURDAY
  • Wyprzedaż!

Skład: fosfolipidy sojowe – wytwarzane z fosfatydylocholin nasion soi (Glycine Max. Semen), forma witaminy K2: menachinon 7 (MK-7) pozyskana z Bacillus subtilisnatto, forma witaminy D: cholekalcyferol (witamina D3), substancja przeciwzbrylająca: krzemionka bezpostaciowa; materiał kapsułki: kapsułka wegetariańska z fikocjaniną ze spiruliny.

Zawartość składników w porcji dziennej produktu 1 kapsułka

Fosfolipidy sojowe 300 mg

Witamina K2(menachinon) 200 μg – 266,7% RWS

Witamina D 50 µg – 1000%

RWS (RWS – referencyjna wartość spożycia)

Sposób użycia: Zaleca się spożywanie 1 kapsułki dziennie popijając wodą.Uwagi: Preparat dla osób od 12 lat. Ponieważ nie przeprowadzono badań na kobietach w ciąży nie należy stosować preparatu w okresie ciąży i laktacji lub skontaktować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby.

Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkt zawiera składniki z przetwórstwa nasion soi. Soja jest składnikiem żywności o potwierdzonych właściwościach alergizujących. Osoby z potwierdzoną nadwrażliwością na przetwory soi nie powinny spożywać produktu.

Producent: Farmacon S.A. ul. Juliana Grządziela 24, 41-500 Chorzów

5907222638521

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.