Opinie o Nas

Właściwości:

Ashwagandha jest szczególnie skuteczna w terapii chorób związanych ze stresem takich jak zapalenie stawów, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, ogólne wycieńczenie itp. Wyciąg z korzenia ma wpływ na wzrost hemoglobiny, erytrocytów i białych krwinek.

Ma działanie antyoksydacyjne, neutralizuje krążące w organizmie wolne rodniki, chroni komórki przed niekorzystnymi wpływami. Działa odmładzająco, odżywia umysł i ciało, spowalnia procesy starzenia, zwiększa witalność, powoduje szybszą rekonwalescencje w przypadku dolegliwości fizycznych i psychicznych, poprawia brzmienie głosu Ashwagandha jest wyjątkowym ziołem o szerokim działaniu pozwalającym na lepsze funkcjonowanie w warunkach codziennego stresu.


Składniki:

Ashwagandha korzeń mielony 100%


Sposób przygotowania:

Jedną łyżkę korzenia zalać szklanką wody, doprowadzić do wrzenia, gotować 5 minut na małym ogniu pod przykryciem. Odstawić na 15 minut, przecedzić.


Sposób przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnym opakowaniu, np. puszka, słoik, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocą.


Przeciwwskazania:

Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią. Nie stosować jednocześnie z lekami zaliczanymi do grupy barbituranów.

5902194543767
4 Przedmioty

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.