Witamina C liposomalna 30 saszetek GENEXO ASCOLIP
  • -10%

Właściwości:

pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, dziąseł, skóry, zębów i chrząstek, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Osoby z kamicą nerkową i zaburzeniami gospodarki żelaza przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Zalecane spożycie:

1 saszetka 1 raz dziennie. Zawartość saszetki spożyć bezpośrednio lub rozpuścić w niewielkiej ilości wody niegazowanej.

Ważne informacje: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go.

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze 5-25 stopni Celsjusza, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Chronić przed światłem.

Pojemność opakowania: 30 saszetek

5907480721904

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.