• Nowy
Vitaler's Żeń-szeń syberyjski...

Vitaler's Żeń-szeń syberyjski (Eleuthero) 500 mg - 60 kapsułek

Vitaler's
55,86 zł
Brutto

Żeń-szeń syberyjski (Eleuterococus senticosus) w formie wegańskich kapsułek to preparat posiadający właściwości adaptogenne. Adaptogeny to zioła, które znane są ze swoich właściwości antyoksydacyjnych oraz uspokajających, w efektywny sposób wspomagają organizm w odzyskaniu równowagi.

 

Żeń-szeń syberyjski, inaczej eleuterokok kolczasty (Eleuthero) to roślina pochodząca z Południowo-Wschodniej Azji. W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej wykorzystywana jest od stuleci, wspomagając wiele procesów fizjologicznych.

Obecność 0,8% eleuterozydów pobudza układ nerwowy do pracy. Eleuterozydy zwiększają wydolność psychiczną i fizyczną, a także skłonności adaptacyjne organizmu. Wspomagają procesy uczenia się i zapamiętywania.

Właściwości żeń-szenia syberyjskiego sprawiają, że ten wegański suplement diety polecany jest najczęściej osobom osłabionym, odczuwającym przewlekłe zmęczenie, aktywnym fizycznie oraz narażonym na czynniki stresogenne.

Skład:

Wielkość opakowania: 60 kapsułek

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Składniki1 kapsułkaRWS
Żeń-szeń syberyjski
w tym eleuterozydy
500 mg
4 mg
<>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Standaryzowany ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (0,8% eleuterozydów), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób użycia:

1 kapsułkę podczas posiłku.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Informacja:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent:

NMM Sp. z o.o.
Bocheńska 3/17
31-061 Kraków

5907678407481
13 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: