• Nowy
Vitaler's Żeń-szeń amerykański (Panax...

Vitaler's Żeń-szeń amerykański (Panax quinquefolius) 500 mg - 60 kapsułek

Vitaler's
55,86 zł
Brutto

Żeń-szeń amerykański w formie wegańskich kapsułek to preparat posiadający właściwości adaptogenne. Adaptogeny to zioła, które znane są ze swoich właściwości antyoksydacyjnych oraz uspokajających, w efektywny sposób wspomagają organizm w odzyskaniu równowagi.

 

Żeń-szeń amerykański (Panax quinquefolius) to tradycyjne zioło witalne, które pochodzi ze wschodniej części Stanów Zjednoczonych i jest znane zielarzom od wieków. A dzięki zawartości ginsenozydów (substancji aktywnych) posiada właściwości adaptogenne.

Obecność 10% ginsenozydów w preparacie odpowiada za transport tlenu w organizmie, co wpływa na zwiększenie jego wydolności. A czym większa ilość tlenu w organizmie tym lepsza funkcjonalność układu odpornościowego. Żeń-szeń pięciolistny wspomaga organizm w stanach osłabienia oraz zmęczenia - bywa polecany w stanach rekonwalescencji.

Właściwości adaptogenne żeń-szenia amerykańskiego pomagają organizmowi radzić sobie ze stresem i poprawiają ogólne samopoczucie.

Skład:

Wielkość opakowania: 60 kapsułek

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Składniki1 kapsułkaRWS
Żeń-szeń amerykański
w tym ginsenozydy
500 mg
50 mg
<>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Standaryzowany ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego (10% ginsenozydów), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób użycia:

1 kapsułkę podczas posiłku.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Informacja:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent:

NMM Sp. z o.o.
Bocheńska 3/17
31-061 Kraków

5907678407467
13 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: