Składniki

TENSER - to "natychmiastowy napinacz" najnowszej generacji czyli kosmetyk funkcjonalny do zadań specjalnych, który wyrażnie i natychmiastowo poprawia wygląd skóry w okolicach oczu. Osiągnięte to zostało łącząc w Natural Molecule Tension Complex (NMT) aktywne substancje biologiczne, naturalnie występujące w naszym organizmie. Poddano jes takim modyfikacjom, by aplikowane na skórę pod oczami zadziałały w jak nakrótszym czasie - do 10 minut. Aksamitna konsystencja Tensera, pomimo silnego dziłania napinającego, zapewnia bardzo dobrą integrację ze skórą, nie ogranicza mimiki twarzy, nie powoduje efektu sztuczności i jest przepuszczalna dla powietrza, zapewniając tzw. oddychanie skórne. Tenser ma optymalne dla skóry pH (5,7), Aseptyczna aplikacja zapewnia jego trwałość, zmniejsza ryzyko wysychania i podnosi komfort użytkowania. Naturalny cielisty kolor dodatkowo rozświetla skórę i nadaje jej zdrowy wygląd.

REVITALIZER - to drugi funkcjonalny kosmetyk zestawu, który został stworzony, by zniwelować niepożądane efekty Tensera i przywracał bieg naturalnych procesów funkcjonowania skóry, zatrzymując jak najwięcej z efektu doraźnego i rewitalizując obszar skóry wokół oczu w sposób trwały. Revitalizer to również innowacyjne substancje biologicznie aktywne i najnowszej generacji surowce kosmetyczne tworzące synergiczny kompleks stymulujący wzrost komórek zarówno skóry właściwej, jak naskórka. Faktorami wzrostu występującymi naturalnie w skórze, aktywującymi najważniejsze komórki są czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) oraz epidermalny czynnik wzrostu (EGF). W naturze ich wspólne działania na poziomie komórkowym zawsze się uzupełniają i wzajemnie potęgują. Nazywamy to efektem synergii. Spektrum działań naprawczych kompleksu Synergy GF to główny atut Revitalizera. Jego działanie na okolice oczu jest bardzo szerokie. Wyraźnie odmładza cerę w tym obszarze i odbudowuje mikromięśnie. Redukuje cienie i zasinienia. Delikatnie napina i wygładza skórę pod oczami. Daje trwałe efekty.

Twoje korzyści napina skórę pod oczami w ciągu 10 min utrzymuje trwały efekt nawet do 10 godzin REVITALIZER serum naprawcze dla skóry poprawia, regeneruje, odmładza skórę w okolicach oczu

Jak używać Do zestawu dołączone jest instrukcja stosowania. Tenser jest produktem wymagającym więcej edukacji i dyscypliny w jego stosowaniu niż większość kosmetyków.

000016
1 Przedmiot

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównywarki