Olej żywokostowy z podagrycznikiem i...

  Olej żywokostowy z podagrycznikiem i gojnikiem 50ml FLOS

  Flos
  Obecnie brak na stanie
  17,12 zł
  Brutto

  Olej żywokostowy z podagrycznikiem i gojnikiem 50 ml

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Składniki/Ingredients: Linum Usitatissimum Oil, Symphytum Officinale Root, Aegopodium Podagraria Herba, Sideritis Herba, Tocopheryl Acetate (olej lniany, korzeń żywokostu, ziele podagrycznika, ziele gojnika, witamina E).

  Produkt kosmetyczny.

  Olej żywokostowy z podagrycznikiem i gojnikiem bazuje na zawartości znanych od stuleci składników naturalnych, które stanowią panaceum na problemy z tkanką kostną. Podstawą produktu jest korzeń żywokostu, który zawiera duże ilości alantoiny posiadającej właściwości przyśpieszające regenerację komórek tkanki kostnej, co czyni go niezastąpionym przy wszelkich złamaniach, zwichnięciach i stłuczeniach.Podagrycznik pospolity wykazuje działanie regenerujące organizm, odtruwające, obniża podwyższone wartości kwasu moczowego we krwi, przez co zmniejsza ból tym wywołany. Dodatek natomiast ziela gojnika, witaminy E a także zastosowanie oleju lnianego jako naturalnej bazy dla produktu powoduje, że posiada on właściwości regeneracyjne i pielęgnacyjne dla skóry i naskórka.

  Olej żywokostowy z podagrycznikiem i gojnikiem jest produktem idealnym do wykorzystania podczas masażu rehabilitacyjnego, po kontuzjach i urazach.

  Sposób użycia: Jedynie do użytku zewnętrznego!

  Wstrząsnąć przed użyciem. Nanieść na skórę niewielką ilość oleju i wmasowywać aż do wchłonięcia. Ewentualny nadmiar wytrzeć ręcznikiem papierowym. Nie zmywać. Stosować regularnie minimum 2 razy dziennie w zależności od potrzeb.

  Uwaga: Osad na dnie butelki jest naturalną cechą produktu i nie świadczy o jego złej jakości.

  Producent: Zakład Konfekcjonowania Ziół Flos Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna

  98-345 Mokrsko 118

  Warunki przechowywania: Przechowywać w chłodnym miejscu, chronić od światła.

  Objętość netto:50 ml

  5905279799622

  6 innych produktów w tej samej kategorii: