Glukozamina 50g NANGA

  Glukozamina 50g NANGA

  5903076404886
  Obecnie brak na stanie
  14,90 zł
  Brutto

  Glukozamina to organiczny związek chemiczny należący do grupy tzw. aminocukrów. Wchodzi ona w skład chrząstki stawowej, bierze udział w syntezie kolagenu, wspomaga naturalne procesy regeneracji stawów. Naturalnym źródłem glukozaminy są owoce morza m.in. kraby, raki, krewetki, małże.

   

  Składniki:

  100% siarczanu glukozaminy.


  Zalecany sposób użycia
  :

  500mg trzy razy dziennie.


  Przeciwwskazania
  :

  Glukozamina jest na ogół dobrze tolerowana w nielicznych przypadkach możliwe są jednak drobne problemy żołądkowe (wzdęcia, biegunka) lub skórne (zaczerwienienie, rumień). Zaleca się ostrożność w przypadku jednoczesnego przyjmowania siarczanu glukozaminy oraz leków na raka (etopozyd, tenipozyd i deoksyrubicyna). Osoby chorujące na cukrzycę, alergicy oraz cierpiące na obniżoną krzepliwość krwi powinny unikać spożywania glukozaminy. Ze względu na niewystarczający stan wiedzy zaleca się unikanie stosowania glukozaminy przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.


  Uwaga:

  Występują poważne interakcje w przypadku jednoczesnego stosowania warfaryny, które mogą prowadzić do naprawdę poważnych komplikacji m.in. siniaków i krwawień. Zdecydowanie odradza się jednoczesne przyjmowanie glukozaminy i warfaryny.
  Data ważności 31.10.2022

  Zobacz także

  12 innych produktów w tej samej kategorii: