Opinie o Nas

Skład:

Wielkość opakowania: 100 g

Porcja jednorazowa: 2 łyżeczki

Składniki1 kapsułkaRWS
Nazwa substancji
(Nazwa łacińska)
0 mg<>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Żywokost korzeń lekarski 100%

Przygotowanie:

2 łyżki żywokostu zalać szklanką zimnej wody, zagotować i pozostawić na wolnym ogniu do 30 minut. Następnie pozostawić do ostygnięcia i stosować w postaci okładów zewnętrznie lub 500 ml oleju lnianego wlać do słoika, dodać 50 g rozdrobnionego korzenia żywokostu, wstawić do większego garnka z wodą w sposób taki jak  do pasteryzacji i gotować 30 minut. Po tym czasie wyłączyć, zamieszać w słoiku i zostawić w gorącej wodzie na kilka godzin a najlepiej na noc, aby olej wyciągnął z żywokostu wszystkie cenne składniki. Rano trzeba znów podgrzać, aby olej nabrał lżejszej konsystencji, przecedzić i przelać do mniejszego słoika.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze 0-25ºC, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ważne:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent:

Natur-Vit
Kopernia 9,
28-400 Pińczów

5902194541336

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.