Koenzym Q 10+ wit. E 30ml PRIMA ZDROWIE

  Koenzym Q 10+ wit. E 30ml PRIMA ZDROWIE

  5907222805473
  Obecnie brak na stanie
  65,00 zł
  Brutto

  Preparat przeznaczony dla osób chcących uzupełnić codzienną dietę w koenzym Q 10 i witaminę E. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Poziom koenzymu Q10 zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego po 35. roku życia wskazana jest jego suplementacja. Redukcja następuje powolnie u każdego człowieka po 30 roku życia, ale może być również spowodowana na skutek nieodpowiedniej diety, nadmiernego i częstego odchudzania, nadużywania alkoholu, używek, leków. Polecany dla osób aktywnych fizycznie, a także osobom starszym. Koenzym Q10 to konieczne źródło potrzebne do wytwarzania energii, występuje w każdej części naszego ciała, szczególna jego koncentracja jest w komórkach mięśnia sercowego oraz nerkach.

  Koenzym Q10 i witamina E marki Prima Zdrowie to najprostszy skład, bez zbędnych dodatków. Naturalny koenzym Q10 pochodzi z glukozy kukurydzianej, jest odpowiedni dla wegan.

   

  Składniki: oliwa z oliwek, d-alfa-tokoferyl (naturalna witamina E ze słonecznika), ubichinon – koenzym Q10 (naturalny z glukozy kukurydzianej).


  Zalecana dzienna porcja do spożycia:
  22 krople


  Składniki aktywne w porcji dziennej (22 krople) / RWS*

  Koenzym q10 (ubichinol) 120mg <>

  Witamina E 6mg 50%

  *RWS - Referencyjna wartość spożycia

  <> - Nie ustalono referencyjnej wartości spożycia


  Ilość netto: 30ml (900 kropli) / 37 porcji dziennych.


  Ważne informacje: Występujący osad świadczy o obecności naturalnych składników i nie stanowi wady produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

  12 innych produktów w tej samej kategorii: