Cardiofratin Forte 30 saszetek...

  Cardiofratin Forte 30 saszetek PRODUKTY BONIFRATERSKIE

  5901969620849
  Obecnie brak na stanie
  11,50 zł
  Brutto

  Bonifraterska herbatka na serce polecana jest w przypadku tzw. kołatania serca, w podeszłym wieku i zmianach w fizjologii serca z tym związanych. Jako naturalne uzupełnienie leczenia miażdżycy i nadciśnienia oraz w nadpobudliwości nerwowej. Obecność wyłącznie naturalnych składników roślinnych pozwala na pomocnicze, bezpieczne zastosowanie Cardiofratin Forte na wszelkie problemy z sercem.

   

  Zioła zawarte w herbatce oprawiają krążenie i ukrwienie mięśnia sercowego, działają tonizująco, pomagają przywrócić i utrzymać zdrowy, prawidłowy rytm pracy serca. Owoc róży jest doskonałym antyoksydantem, a perz pomaga utrzymać właściwy poziom cholesterolu we krwi. Cardiofratin Forte jest ziołową herbatką przygotowaną na podstawie tradycyjnej zakonnej receptury Braci Bonifratrów.

  Skład: Liść pokrzywy (Urticae folium), Owoc róży (Fructus Rosae), Owoc głogu (Crataegi fructus), Kwiat głogu (Crataegus laevigata), Kłącze perzu (Graminis rhizoma), Korzeń arcydzięgla (Angelicae radix), Kwiat wiązówki (Filipendula ulmaria).

  Dawkowanie i sposób użycia: Saszetkę ziół zalać szklanką wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem około 10 minut. Ziołowy napar pić trzy razy dziennie po 1 saszetce przed posiłkiem.

  Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli jednocześnie przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe. Nie stosować u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat oraz kobiet karmiących i ciężarnych.

  Zobacz także

  12 innych produktów w tej samej kategorii: