Olejek do masażu na zatkany nos 10 ml...

  Olejek do masażu na zatkany nos 10 ml TIANDE

  6926568309901
  100,00 zł
  Brutto

   

  Jak bardzo metaforycznie i poetycznie by to nie brzmiało, to zgodnie z tradycyjną medycyną chińską energia Qi to oddech życia. Energia Qi nie jest mniej realna niż rzeczy materialne. Nie można jej dotknąć, ale można poczuć i nauczyć się nią kierować. Prawidłowy przepływ energii Qi w organizmie człowieka to podstawa jego zdrowia i długowieczności.

  Jedną z podstawowych dróg, którymi energia Qi dostaje się do naszego organizmu jest swobodne oddychanie przez nos. Jeśli nasz nos jest zatkany, to zostaje zaburzony swobodny przepływ energii Qi. Mędrcy Wschodu twierdzili, że jeśli w organizmie przepływ energii jest zaburzony, to człowiek zaczyna chorować.

  Olejek do masażu „Sekret energii Qi“ pomoże Ci cieszyć się każdym oddechem! Mieszanina olejków eterycznych zawartych w składzie produktu pozwoli udrożnić nos i przywrócić swobodne oddychanie.

  ZASTOSOWANIE:

  Mieszaninę olejków eterycznych wmasować 2-3 razy dziennie w skrzydełka i czubek nosa. Unikać kontaktu olejku z wrażliwą skórą wokół nosa.

  SKŁADNIKI AKTYWNE:

  Olejek z eukaliptusa cytrynowego
  Olejek z eukaliptusa cytrynowego

  Działa przeciwzapalnie i antyseptycznie, ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe, stymuluje regenerację tkanek i likwiduje obrzęki.

  Mięta pieprzowa
  Mięta pieprzowa

  Olejek z mięty pieprzowej przyspiesza krążenie krwi i przemianę materii w komórkach.

  Eukaliptus gałkowy
  Eukaliptus gałkowy

  Olejek eukaliptusa poprawia proces regeneracji komórek, zwiększa zdolność organizmu do odnowy tkanek, sprzyja likwidacji stanów zapalnych.

  Bodziszek
  Bodziszek

  Olejek eteryczny z bodziszka cudownie tonizuje skórę, przywraca jej sprężystość i elastyczność.

  Lawenda
  Lawenda

  Olejek z lawendy wąskolistnej wypełnia przestrzeń kojącym zapachem. Wdychając go z maleńkimi cząstkami olejków eterycznych, odzyskujemy spokój ducha…

  Drzewo herbaciane
  Drzewo herbaciane

  Olejek z drzewa herbacianego od dawna był stosowany w celu gojenia ran oraz odstraszania natrętnych owadów. Ma właściwości antyseptyczne oraz działa łagodząco na podrażnioną skórę.

  Winogrono
  Winogrono

  Olejek z pestek winogron ma działanie zmiękczające, odświeżające i tonizujące, wyrównuje koloryt skóry.

  10 Przedmioty

  12 innych produktów w tej samej kategorii: