Guifei Bao Perły Księżniczki 6 szt....

  Guifei Bao Perły Księżniczki 6 szt. FOHOW

  Fohow
  180,00 zł
  Brutto

  „Perły Księżniczki” Guifei Bao są ziołowym oryginalnym preparatem, który dotychczas nie ma zamiennika w postaci krajowej mieszanki ziół z zastosowaniem do użycia dopochwowego.

  Tampony higieniczne dopochwowe Perły Księżniczki zapewniają higienę i komfort kobietom. Jest to sprasowana mieszanka ziół zamknięta w tampon dopochwowy. Perły doskonale absorbują wydzieliny z żeńskich narządów inne niż krew menstruacyjna, dając o dobre samopoczucie kobiety. Wygodne w użyciu.

  W opakowaniu znajduje się 6 sztuk tamponów Perły Księżniczki Fohow.

   

  Skład: ekstrakt z nasion Draceny smoczej, korzeń rabarbaru, wysuszone dojrzałe owoce selernicy (Cnidium monnieri)  modrzewiec chiński (Pseudolarix amabilis), akacja katechu, krokosz barwierski, palony ałun, Saphora flavescens, kamfora bornejska, olszewnik, boraks i inne rzadkie komponenty Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.


  Działanie Pereł Księżniczki i wskazania do stosowania:

  1. Oczyszczenie szyjki macicy i pochwy

  Szyjka macicy i pochwa stanowią swoistego rodzaju przedsionek przed jamą macicy. Szyjka pełni przy tym istotną rolę w procesie zajścia w ciążę. Stosowanie Pereł Księżniczki w celu oczyszczenia tych zarządów polecane jest w szczególności kobietom, które korzystają a basenów, kąpieli w jeziorach czy też mają w stosunkowo krótkich odcinkach czasu więcej, niż jednego partnera seksualnego. Z kuracji oczyszczającej powinny skorzystać również kobiety, które często cierpią na infekcje intymne w ramach ich profilaktyki. Zabieg oczyszczania powinien być stosowany nie częściej niż raz w miesiącu z wykorzystaniem tylko jednej globulki.

  Proces oczyszczania wiąże się z przywróceniem stanu równowagi. Jest to ważne również dla kobiet, które zmagają się z problemem nieprzyjemnego zapachu z dróg rodnych często połączonego z upławami. Perły Księżniczki doskonale radzą sobie z tą niepożądaną przypadłością.

  2. Działanie terapeutyczne

  Perły Księżniczki mogą być stosowane jako terapia podstawowa lub uzupełniająca w przypadku następujących dolegliwości:

  - zakażeń o podłożu grzybiczym lub bakteryjnym,

  - zakażeń HPV (wirus brodawczaka ludzkiego),

  - infekcji spowodowanych przewlekłymi alergiami,

  - mięśniaków,

  - nadżerek szyjki macicy,

  - torbieli jajników.

  Bogaty skład Pereł Księżniczki i wykorzystanie w nich wielu ziół z zawartością aktywnych biologicznie składników sprawia, że kuracja może w wielu przypadkach całkowicie zastąpić tradycyjne (farmakologiczne) sposoby leczenia – do tych przypadków należą przede wszystkim infekcje o podłożu bakteryjnym wirusowym i grzybiczym. W innych stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji zaordynowanej przez lekarza.

  W przypadku zastosowania Pereł Księżniczki jako kuracji konieczne jest jej przeprowadzenie w formie pełnego cyklu, zgodnie z instrukcją znajdującą się opakowaniu.

  Regularne stosowanie 1 globulki w celu kuracji oczyszczającej pozwala na zachowanie w dobrym zdrowiu dróg rodnych. Niezdrowy nabłonek wydalany jest na zewnątrz wraz z obumarłymi bakteriami, wirusami oraz grzybami. W pochwie zostaje przywrócona zdrowa tkanka, a uciążliwe dolegliwości w postaci pieczenia, swędzenia czy upławów przestają być problemem.

  Zdarza się również, że kobiety skarżą się na dyskomfort w pochwie lecz nie potrafią dokładnie wskazać jego przyczyny z powodu braku upławów oraz pieczenia. Jego przyczyną często bywa stan zapalny o różnym podłożu – również w takiej sytuacji stosowanie 1 globulki w miesiącu powinno skutecznie usunąć problem dyskomfortu.

  3. Poprawa doznań podczas współżycia

  Wiele kobiet cierpiących podczas współżycia z powodu nadmiernej suchości pochwy powinno zdecydować się na kurację Guifei Bao – globulki złuszczają naskórek i pobudzają komórki do jego odbudowy. Powstały w ten sposób niejako nowy wyściółek pochwy jest lepszej jakości i umożliwia prawidłowe nawilżenie.

  Perły dzięki produkcji nowego nabłonka sprawiają, że wejście pochwy wygląda młodziej – odzyskuje ładny, lekko różowy kolor, a także większą sprężystość. 

  4. Brak ciąży mimo starań

  Perły Księżniczki polecane są kobietom, które mimo starań mają nie mogą zajść w ciążę. W tej sytuacji działanie Guifei Bao polega na oczyszczeniu dróg rodnych z bakterii, grzybów czy wirusów, a przede wszystkim na przywróceniu równowagi w kwaśnym środowisku pochwy.

  Przywrócenie równowagi w środowisku pochwy, zapewnienie jej właściwego i naturalnego odczynu pH pozwala na stabilizację nieregularnych cykli, a tym samym reguluje cykl owulacji.

  Z tego dobroczynnego działania Pereł Księżniczki skorzystało skutecznie wiele kobiet.

  5. Dobroczynny wpływ na cerę

  Perły Księżniczki przywracają równowagę dróg rodnych, ale ich dobroczynne dotyczy również skóry całego ciała. Uzyskuje one wyrównany koloryt, lepsze napięcie, cofają się również zmiany trądzikowe, na które obecnie cierpią również dojrzałe kobiety.

  Będą one pomocne również w sytuacji:

  - przebarwień skóry po ekspozycji na słońce,

  - przebarwień powstałych po przebytej ciąży,

  - niewystarczającego nawilżenia (suchej skóry).

  Pobudzenie wyściółki pochwy do produkcji nowego nabłonka poprawia (a w określonych przypadkach również przywraca) normalne funkcje fizjologiczne związane z produkcją śluzu. Pochwa uzyskuje właściwą wilgotność, co wpływa na satysfakcję ze stosunków seksualnych a także eliminuje podrażnienia wywołane przez otarcia suchej skóry bielizną.

   

  Jakie jeszcze zalety i zastosowania mają Perły Księżniczki?

  profilaktyczne – stosowanie jednej globulki w miesiącu pozawala na zachowanie zdrowia okolic intymnych i zapobiega nawrotom chorób,

  detoksykacyjne – stosowane po miesiączce przyspieszą oczyszczenie pozostałości krwi miesięcznej, a po stosunku bez zabezpieczenia z nowym partnerem przyspieszą wydalanie ewentualnej patologicznej flory bakteryjnej,

  „wybłonkowanie nadżerek” czyli uzupełnienie ich prawidłowo zbudowaną warstwą nabłonka

   

  Jak stosować Perły Księżniczki?

  Każde opakowanie zawiera 6 indywidualnie zapakowanych globulek a dodatkowo foliowe ochraniacze na palec ułatwiające aplikację.

  Zastosowanie profilaktyczne:

  Jedna globulka Guifei Bao raz w miesiącu najwcześniej dwa dni po zakończonej menstruacji. Nie stosować w trakcie menstruacji.

  Zastosowanie terapeutyczne:

  Jedna globulka aplikowana jest na trzy dni, po tym czasie należy zrobić dwa dni przerwy i zastosować kolejną aplikację na trzy dni, po których robimy 2 dni przerwy. Kuracja w tym cyklu trwa miesiąc i niezbędnych do jej przeprowadzenia jest 6 globulek (1 opakowanie).

  Dla podtrzymania efektu terapeutycznego zaleca się stosowanie 1 globulki miesięcznie.

  Chińskie tampony ziołowe w opiniach użytkowniczek:

  Perły Księżniczki nazywane również chińskimi tamponami ziołowymi zrobiły w ostatnich latach furorę wśród kobiet. Jak to się stało i jak efekty ich stosowania komentują użytkowniczki? Poniżej prezentujemy pogrupowane tematycznie opinie naszych klientek. Więcej komentarzy znajdziecie również na naszym forum.

  Koniec z nawracającymi infekcjami

  Nawracające infekcje to jeden z najczęstszych problemów, który skłania kobiety do poszukiwania rozwiązań alternatywnych do zachodnich metod leczenia. Chińskie tampony to remedium na nawracające infekcje, w szczególności grzybicze. Wiele kobiet, dla których ratunkiem były dotychczas antybiotyki i maści stosowane zewnętrznie cierpiało z powodu częstych nawrotów dolegliwości. Perły Księżniczki mają działanie oczyszczające a dzięki odbudowaniu nabłonka pochwy wspierają utrzymanie kwaśnego środowiska nieprzyjaznego patogenom (bakteriom i grzybom). Stan taki utrzymuje się bardzo długo.

  Większy komfort współżycia

  Nasze klientki zgłaszają, że jednym z efektów stosowania chińskich tamponów jest poprawa komfortu współżycia dzięki zwiększonej ilości śluzu. Jeszcze do niedawna problem tzw. suchej pochwy dotyczył gównie kobiet w okresie menopauzalnym. Obecnie to zaburzenie dotyka coraz większej ilości młodych kobiet. Zbyt suche wejście do pochwy jest przyczyną powstawania mikrourazów spowodowanych otarciami oraz bólu w trakcie samego stosunku. Dzięki przywróceniu właściwej budowy nabłonkowi zwiększa się produkcja śluzu, a stosunki płciowe przestają być bolesne.

  Regulacja cyklu miesięcznego

  Perły Księżniczki sprawdzają się również u kobiet, które mają bardzo nieregularne cykle miesięczne, a chciałby je unormować by zajść w ciążę. Także w tym przypadku chińska medyna przychodzi z pomocą. Już po pierwszym cyklu stosowania unikalnej mieszanki ziołowej, wiele kobiet zauważa zmniejszenie różnic w zakresie długości każdego z cykli. Ułatwia to starania się o maluszka.

  Perły Księżniczki a wirus brodawczaka ludzkiego (HPV)

  Zakażenia HPV to obecnie jedna z najczęściej przenoszonych drogą płciową infekcji. Jako  jedna z niewielu przenosi się również droga kontaktową. Leczenie HPV jest bardzo długotrwałe, kosztowne i długo trzeba oczekiwać na jego efekty. W międzyczasie brodawczak daje dolegliwości bólowe raz powoduje bardzo nieestetyczne zmiany na skórze w okolicach wejścia do pochwy. Chińskie tampony są w tej chorobie bardzo pomocne, często prowadząc do całkowitego ustąpienia objawów i dolegliwości. W porównaniu do tradycyjnej terapii są tańsze a kuracja trwa krócej.

  Ciąża

  Chińska mieszkanka ziół w kuracji dopochwowej sprzyja zajściu w ciąże. To pozytywne oddziaływanie ma swój wymiar w wielu płaszczyznach: zniwelowaniu dotychczasowych infekcji, wspomożeniu odbudowy i regeneracji naskórka czy przywróceniu kwaśnego środowiska sprzyjającego blokadzie rozwoju patogenów. W wymiarze Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Perły Księżniczki usprawniają przepływ życiodajnej energii Qi pomiędzy meridianami zlokalizowanymi w obrębie miednicy usuwając przyczyny zaburzenia równowagi w organizmie kobiety. Tym samym Perły oddziałując na kilka sposobów wspierają kobiety w staraniach o zajście w ciążę. Komentarze kobiet, które w tym celu korzystały z chińskiej medycyny nie pozostawiają wątpliwości o skuteczności.

  Perły Księżniczki stosuj z probiotykami:

  Dysbioza jelitowa wpływa bowiem znacząco na stan pochwy. Dlatego właśnie w przypadku nawracających infekcji dróg moczowo-płciowych zaleca się także doustne probiotyki. Mimo, że trafiają one do jelit, to powodują całościowe oddziaływanie na śluzówki w całym organizmie, także w pochwie. Natomiast prawidłowy ekosystem mikroflory pochwy jest istotny aby utrzymać równowagę układu moczowo-płciowego i ochronę przed patogenami.

  mgr Anna Bartnicka

  Efekty obserwowane przez kobiety stosujące Perły Księżniczki:

  - znacząca poprawa przy nawracających infekcjach grzybiczych i bakteryjnych pochwy,

  - znacząca poprawa przy nawracających infekcjach spowodowanych drożdżakami,

  - znacząca poprawa przy nadżerkach,

  - oczyszczenie pochwy z martwego nabłonka śluzówki,

  - poprawienie ukrwienia w obrębie wejścia do pochwy,

  - poprawę doznań seksualnych podczas stosunku,

  - poprawienia nawilżenia u kobiet cierpiących na suchość pochwy,

  - złagodzenie dotychczasowych obfitych, krwotocznych miesiączek,

  - wzrost libido,

  - zmniejszenie mięśniaków macicy,

  - oczyszczenie pochwy przed planowaną ciążą,

  - oczyszczenie cery twarzy i pleców,

  - zajście w ciążę po uprzednich trudnościach,

  - uzupełnienie mikroflory bakteryjnej.

  Najczęściej zadawane pytania:

  Czym są „białe kłaczki” wypadające z pochwy po zastosowaniu globulek?

  Wydalanie „białych kłaczków” (lub w innym kolorze) jest normalnym objawem. Czop zawiera obumarły nabłonek połączony ze śluzem i ewentualnie pozostałością globulki. O ile wydzielina ta powoduje dyskomfort i znajduje się przy wejściu do pochwy, można ją samodzielnie usunąć. W pozostałych przypadkach, zostanie ona wydalona przez organizm w trakcie kolejnych dni kuracji.

  Po zastosowaniu globulki odczuwam pieczenie. Czy to normalne?

  Wiele kobiet po zastosowaniu Pereł zgłasza dominujący objaw pieczenia i swędzenia w okolicach wejścia do pochwy. Jest to normalna reakcja, która po kilku dniach samoistnie ustępuje. Pieczenie lub swędzenie nie stanowią powodu do przerwania kuracji.

  Czy mogę stosować kurację mając założona spiralę domaciczną?

  Spirala nie jest przeciwwskazaniem do stosowania Pereł Księżniczki.

  Czy Perła może wypaść? Czy sznureczek może się urwać?

  Prawidłowo założona Perła jest podtrzymywana przez mięśnie dna macicy, co uniemożliwia jej wypadnięcie. Globulka jest zaprojektowana w sposób zapewniający pełne bezpieczeństwo jej stosowania. Nie zgłaszano dotychczas żadnego przypadku urwania sznureczka.

  Czy w trakcie kuracji można odbywać stosunki seksualne?

  Odbywanie stosunków seksualnych nie jest zalecane w trakcie 3-dniowej aplikacji. Należy jednak podkreślić, że decyzja dotycząca podjęcia współżycia w okresie stosowania globulek jest kwestią indywidualną. Wiele kobiet podczas kuracji odczuwa wzrost libido.

  Jak należy dbać o higienę intymną w trakcie kuracji?

  W trakcie kuracji zalecane jest stosowanie bawełnianej, przewiewnej bielizny. W celu ochrony bielizny przed zabrudzeniem konieczne jest stosowanie wkładek higienicznych, a w niektórych przypadkach podpasek. Zaleca się również stosowanie delikatnych mydeł.

  Czy w celu oczyszczenia pochwy należy stosować irygacje?

  Stosowanie irygacji nie jest zalecane, ponieważ wraz z obumarłym naskórkiem spowodować może wypłukanie składników globulki i obniżyć spodziewany efekt terapeutyczny.

  Czy mogę stosować Perły Księżniczki podczas miesiączki?

  Nie, podczas miesiączki zalecana jest przerwa w kuracji.

  Przeciwwskazania: Czy można stosować kurację w ciąży?

  Nie. Kuracji nie należy stosować w trakcie ciąży i podczas karmienia piersią. Pereł nie stosuje się także u dziewic.

  Właściwości:

  Ułatwia diagnozę: zastosowanie 1-ego tamponu Perła Księżniczki FOHOW pomaga stwierdzić czy występuje choroba ginekologiczna.

  Efekt samooczyszczający: użycie już 1-ej perły księżniczki przyczynia się do oczyszczenia jamy macicy z toksyn i zanieczyszczeń.

  Efekt terapeutyczny: działa wspomagająco przy mięśniakach macicy, nadżerkach szyjki macicy, torbielach jajnika, a także przy różnych stanach zapalnych narządów kobiecych.

  Efekt odmładzający: szybko przywraca naturalny kolor skóry twarzy (eliminuje zażółcenia), rozjaśnia pociemniałą barwę i zmatowiały wygląd skóry twarzy, rozjaśnia plamy pigmentacyjne, zastosowanie przy suchej skórze, zmarszczkach i innych objawach.

  Działanie profilaktyczne: stosować przynajmniej raz w miesiącu perłę księżniczki, jest to skuteczna profilaktyka chorób ginekologicznych. Produkt pomaga także w zwężeniu pochwy poprawiając napięcie pochwy.

  Utrzymanie w zdrowiu żeńskich organów płciowych to sekret młodości kobiety. W wyniku zmian, które następują po cyklach menstruacyjnych, ciążach, okresach okołoporodowych, okresach laktacji czy klimakterium zawartość estrogenu stopniowo się zmniejsza.

  Sposób użycia:

  Otworzyć foliową saszetkę, sprawdzić stan opakowania i obecność wiązadełka na kulkach.

  Umyć i osuszyć pochwę. Przy pomocy jednorazowych higienicznych rękawiczek lub foliowego aplikatora (załączonego w opakowaniu) umieścić tamponowaną kapsułkę w pochwie tak aby koniec nitki pozostał na zewnątrz.

  Pozostawić perełkę wewnątrz na 3 dni, podczas usuwania lekko pociągnąć za nitkę, umyć pochwę i srom, zrobić 2 dni przerwy.

  Każdorazowo jedna kapsułka, cykl uzdrawiający - 6 kapsułek.

  Uwagi:

      Do użytku zewnętrznego!

      Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i dziewice.

      Podczas menstruacji oraz w okresie karmienia piersią przerwać stosowanie.

      Ostrożnie stosować po aborcji oraz w wypadku reakcji alergicznych organizmu.

      Produkt nie jest lekarstwem.

      Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Każdy powinien sam ocenić czy informacja zawarta w tej treści znajdzie zastosowanie dla jego indywidualnych dolegliwości bądź zasięgnąć opinii eksperta medycyny holistycznej lub skontaktować się z lekarzem.

  Producent: Fohow Health Products Co., Ltd.

  Dystrybutor: Fohow Polska Sp. z o.o.

  9948495634786
  3 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: