Proviterol LGG GO - 10 kapsułek

  Proviterol LGG GO - 10 kapsułek

  Salvum
  10,02 zł
  Brutto

  Proviterol LGG GO to naturalne wsparcie dla Twoich jelit w trakcie trwania i po zakończeniu antybiotykoterapii, a także w przypadku biegunki o różnym pochodzeniu. Preparat zawiera żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, które w niezwykle korzystny sposób wpływają na parametry mikroflory jelitowej i wspierają odporność.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Kuracja antybiotykowa, a także częste biegunki skutkują wyjałowieniem jelit z zasiedlających je dobroczynnych bakterii. Suplement diety Proviterol LGG GO pozwala uzupełnić mikroflorę w cenne bakterie należące do szczepu Lactobacillus rhamnosus GG i przywrócić prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

  Suplementacja jest szczególnie zalecana zarówno podczas antybiotykoterapii, jak i po jej zakończeniu. Wskazaniem do stosowania preparatu są również biegunki o rozmaitej etiologii.

  Produkt wykorzystuje technologię MICROBAC, dzięki której bakterie cechuje pięciokrotnie wyższa przeżywalność niż w przypadku formuły bez otoczki. Mikrokapsułki mają w swoim składzie również inulinę, która ułatwia dobrym bakteriom rozwój i namnażanie się. Opakowanie zawiera blister z folią wysokobarierową.

  Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka jeden raz dziennie

  Sposób użycia: preparat należy przyjmować podczas posiłku. Połknąć i popić dużą ilością wody.

  Ostrzeżenia: nie należy przekraczać zalecanej  porcji w ciągu dnia. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

  Skład: 1 kapsułka zawiera:
  Lactobacillus rhamnosus GG 3x10 9 CFU*
  Inulina 100 mg
  *CFU (Colony-Forming Unit) – jednostka tworząca kolonię bakterii.

  Składniki: glukoza , inulina, FUNKCJA -  hydroksypropylometyloceluloza , liofilizowany szczep Lactobacillus rhamnosus GG, FUNKCJA- askorbinian sodu , substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu,  barwnik – dwutlenek tytanu

  5902020378617
  20 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: