Biota - complex 50+50 kapsułek BIOLIT

  Biota - complex 50+50 kapsułek BIOLIT

  1705770207893
  Obecnie brak na stanie
  140,00 zł
  Brutto

  Biota Complex to zestaw dwóch suplementów - zdrowie układu jelitowego i probiotyki.

  Polecane przy:

  -dysbakteriozie jelit, chorobach układu pokarmowego (salmonelloza, wzdęcia, zapalenie trzustki, zapalenie, nieżyt, zaburzenia żołądka i jelit, biegunka, zaparcia, wrzody)

  -przy zatruciach, przy reakcjach alergicznych (pokrzywka, egzema)

  -w programach rehabilitacyjnych pacjentów z patologią onkohematologiczną i inną patologią onkologiczną po radioterapii i polichemioterapii.

   

  Działanie:

  Biota 1: Regulują równowagę mikroflory jelitowej i normalizuje jej skład przy dysbakteriozie. Wspomagają trawienie, wchłanianie i metabolizm żelaza, wapnia, tłuszczy, białka, węglowodanów, triglicerydów, aminokwasów, dipeptydów, cukrów, soli żółciowych, wspomaga syntezę witamin. Wpływają na kontrolę patogennej i warunkowo patogennej mikroflory oraz procesy gnilne w jelitach. Kontrolują prawidłowy stan ściany jelita oczyszczając z zalegających resztek pokarmowych, co przyczynia się do wspomagania mechanizmu usuwania toksyn z organizmu, łatwego dostarczania substancji biologicznie czynnych i substancji odżywczych. Wpływają na utrzymanie prawidłowej kondycji pacjentów po intensywnej radioterapii i polichemioterapii.

  Biota 2: Wspomagają mechanizmy w organizmie odpowiedzialne w kontroli działania wiatropędnego i utrzymania prawidłowego stan mikroflory. Wspomagają mechanizmy w organizmie odpowiedzialne w kontroli stanów wrzodowych, utrzymują prawidłowe stężenie kwasu moczowego we krwi u pacjentów z dną moczanową. Wspomagają mechanizmy w organizmie odpowiedzialne za wiązanie i usuwanie toksyn z organizmu, wpływają na utrzymanie prawidłowego podziału komórek.


  Składniki:

  BIOTA N1 hydrolizat białek serwatkowych mleka krowiego z oznaczoną zawartością peptydów i bakterii probiotycznych, składnik kapsułki: żelatyna

  BIOTA N2 sproszkowany zmikronizowany korzeń łopianu większego (Arctium lappa Radix), inulina, składnik kapsułki: żelatyna


  Stosowanie: przyjmować jednocześnie jedną kapsułkę Bioty N1 i jedną kapsułkę Bioty N2 trzy razy dziennie przed lub podczas posiłku, popijając wodą.

  12 innych produktów w tej samej kategorii: