Tribulus Terrestris, 1100mg - 90...

  Tribulus Terrestris, 1100mg - 90 tablets - Essence Nutrition

  5908217922786
  Obecnie brak na stanie
  67,90 zł
  Brutto

  Essence Tribulus Terrestris - to ekstrakt z buzdyganka ziemnego - rośliny, której wyjątkowe właściwości znalazły zastosowanie w tradycyjnych medycynach Indii oraz Chin. Stosowany jest jako środek tonizujący oraz wzmacniający.

   

  KAŻDA PORCJA TO AŻ 1100MG EKSTRAKTU, CO DAJE 990MG CZYSTYCH SAPONIN STEROIDOWYCH

  UZNAWANY JEST ZA JEDEN Z NAJLEPSZYCH AFRODYZJAKÓW, ZNALAZŁ SWOJE MIEJSCE NAWET W TRADYCYJNEJ MEDYCYNIE INDYJSKIEJ

  WPŁYWA POZYTYWNIE NA LIBIDO ORAZ MOŻLIWOŚCI SEKSUALNE, SPRZYJA PODNIESIENIU POZIOMU TESTOSTERONU DO JEGO NATURALNIE WYSOKIEGO STĘŻENIA

  Buzdyganek wpływa na poziom testosteronu, a tym samym na libido i możliwości seksualne. Sprzyja również poprawie ogólnej formy fizycznej. Stosowany jest jako środek tonizujący oraz wzmacniający. Jest bogatym źródłem saponin sterodidowych, fitosteroli, fenolokwasów oraz flawonoidów. Uznawany jest także za jeden z lepszych adaptogenów o kojącym działaniu na przesilony układ nerwowy.

  Zawarte w składzie naturalne saponiny steroidowe zaliczane są  do grupy glikozydów lub triterpenoidów. Jest to zależne od tego, czy ich główna część składowa wykazuje charakter steroidowy, czy też trójterpenowy. Zgodnie z danymi naukowymi steroidy te mogą wpływać na zwiększenie poziomu testosteronu we krwi. Jest to jeden z najbardziej anabolicznych hormonów w organizmie. Wpływa zatem na tempo regeneracji, jak i rozwoju suchej tkanki mięśniowej. Jednocześnie może sprzyjać poprawie krążenia oraz podniesieniu popędu płciowego.


  Składniki w porcji (1 tabletka):

  Ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego 1100mg


  Składniki
  : ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego (90% saponin) (Tribulus terrestris L.), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

  Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

  12 innych produktów w tej samej kategorii: