Nature’s Answer Czerwona Koniczyna -...

  Nature’s Answer Czerwona Koniczyna - 30 ml

  65,40 zł
  Brutto

  Red Clover firmy Nature's Answer to preparat w formie kropli zawierający ekstrakt czerwonej koniczyny. Czerwona Koniczyna (Trifolium pratense) to roślina o charakterystycznym wyglądzie, występująca powszechnie na polach i nieużytkach. Kryje w sobie szereg właściwości zdrowotnych, a zawarte w niej izoflawony czynią z niej skuteczne remedium na objawy związane z menopauzą.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Menopauza to niezwykle trudny okres w życiu każdej kobiety, obfitujący w zmiany hormonalne i związane z nimi dolegliwości. Sięgając po suplement diety Czerwona Koniczyna w kroplach możesz wesprzeć swój organizm w naturalny sposób. Właściwości tej rośliny pomogą Ci łatwiej i bardziej komfortowo przejść przez szczególny czas klimakterium.

  Łagodniejsze objawy menopauzy? To możliwe!

  Red Clover to źródło ekstraktu z koniczyny czerwonej, którego działanie pomaga wyraźnie zmniejszyć symptomy klimakterium.

  Zioło Trifolium pratense zmniejsza częstotliwość uderzeń gorąca i nocnych potów, wpływa na poprawę nastroju i złagodzenie chwiejności emocjonalnej, a także spowalnia procesy demineralizacji kości i obniża ryzyko osteoporozy.

  Suplementacja czerwonej koniczyny może także wpływać korzystnie na profil lipidowy, co jest szczególnie ważne w okresie menopauzy. Preparat jest też zalecany kobietom, które zmagają się z nieregularnymi miesiączkami oraz PMS (napięcie przedmiesiączkowe).

  Suplement Red Clover marki Nature's Answer to naturalne wsparcie w czasie klimakterium, wykorzystujące pozytywny wpływ fitoestrogenów na kobiecy organizm.

  083000006586
  20 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: