Żel na ból pleców i lędźwi z konopią...

  Żel na ból pleców i lędźwi z konopią 125ml Sustavit

  7640123862777
  Obecnie brak na stanie
  18,90 zł
  Brutto

  Żel do ciała na ból pleców i lędźwi z korzeniem Adamowa i ekstraktem z konopi 15 aktywnych składników pomaga w łagodzeniu bólu stawów, pleców i lędźwi, poprawia samopoczucie. 

   

  Składniki aktywne:

  -Ekstrakt z konopi - nasiona konopi zawierają wysokie stężenie kannabidiolu (CBD), który ma wyraźne działanie i jest używany przy chorobach układu mięśniowo-szkieletowego i stawów.

  -Korzeń Adamowa znajduje wykorzystanie w kompleksowej terapii problemów układu mięśniowo-szkieletowego, chorób tkanki kostnej, stawów i mięśni. Korzeń zasadniczo zniża ból i udoskonala samopoczucie. Preparaty z korzenia Adama są z powodzeniem stosowane przy problemach z kręgosłupem, w tym osteochondrozie, przy bólach reumatycznych i korzeniowych, zapaleniach stawów i zapaleniach wielostawowych, objawach dny moczanowej, rwie kulszowej. Korzeń Adama ma nie tylko działanie przeciwbólowe, lecz pomaga zatrzymać procesy zapalne, wspomaga regenerację uszkodzonych tkanek. Zauważa się, że po zaimplementowaniu korzenia Adama obniża się ból stawów, wraca ruchomość, znika nieprzyjemny „chrupnięcie" stawów, z pomocą korzenia Adama można pozbyć się następstw urazów, przyspieszyć znikanie siniaków i stłuczeń, szybko radzić sobie z następstwami zwichnięć, zwichnięć i innych urazów. Z korzenia Adama przygotowuje się na dodatek szeroką gamę maści, balsamów i innych preparatów leczniczych. Są szeroko wykorzystywane w zwalczaniu brodawek i powiększonej pigmentacji skóry, w leczeniu egzemy, czyraku i innych chorób dermatologicznych, w usuwaniu ostrogi piętowej, owrzodzeń troficznych i leczeniu zapalenia kaletki.


  Sposób użycia: nakładać delikatnymi ruchami masującymi przez 3-5 minut, aż do całkowitego wchłonięcia 2-3 razy dziennie.


  Składniki (INCI): water, glycerin, carbomer, coco-caprilate, dicapryl ether, anti-inflammatory biostimulating complex (sunflower oil, hydrogenated castor oil, PEG40, propylene glycol propolis extract, chamomile oil extract, vitamin E, allantoin, bisabolol, vitamin A, black seed oil currants), hemp extract, oil extracts from Adam's root, pepper, cinquefoil, sage, rose, burdock, elecampane, St. John's wort, sea buckthorn, propolis, collagen hydrolyzate, methyl nicotine ether, phenoxyethanol, ethylhexylcerine, sodium hydroxide, disodium salt EDTA, limonene.


  Najlepiej zużyć przed: 2 lata od daty produkcji na opakowaniu

  12 innych produktów w tej samej kategorii: