Opinie o Nas

Skurcz mięśnia jest jednym z podstawowych procesów zachodzących w organizmie człowieka. Dzięki zdolności do kurczenia się mięśni możemy funkcjonować. Czasem jednak doświadczamy nagłych i nieprzyjemnych skurczy mięśni, np. podczas snu, uprawiania sportu lub przebywania w jednej pozycji.

ProSkurcz jest kompleksem minerałów wpływających na pracę mięśni. Zawiera magnez, wapń i potas w formie wysokoprzyswajalnych cytrynianów.

Jest szczególnie polecany dla osób:

• aktywnych i sportowców,

• pracujących fizycznie, jak i prowadzących siedzący tryb życia,

• będących w ciągłym ruchu, często podróżujących,

• długo przebywających w jednej pozycji,

• podatnych na stres

Zawarte w ProSkurczu składniki mineralne takie jak: magnez, wapń i potas wpływają pozytywnie na organizm człowieka. Pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego. Ponadto:

• Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Wapń pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego oraz utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi i utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

Składniki: regulator kwasowości: kwas cytrynowy, węglan magnezu, węglan wapnia, węglan potasu

W gorącej wodzie węglan łączy się z kwasem cytrynowym, tworząc składniki aktywne: CYTRYNIANY MAGNEZU, WAPNIA ORAZ POTASU

Zalecane spożycie: 

Jedna saszetka (5g) dwa razy dziennie

Przygotowanie:

Zawartość saszetki rozpuścić w 20-30ml gorącej wody (70-90 st.), mieszać do całkowitego rozpuszczenia, dolać zimnej wody i wypić. Mogący pojawić się osad jest zjawiskiem naturalnym i nie wpływa na jakość produktu.

Dawka:

1 saszetka (5g) zawiera:

187,5 mg magnezu (50% RWS*)

280 mg wapnia (35% RWS*)

400 mg potasu (20% RWS*)

*referencyjna wartość spożycia dla osoby dorosłej

5903111250690

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.