Kurkumina A. Goel

  Kurkumina A. Goel

  9788364818561
  Obecnie brak na stanie
  55,00 zł
  Brutto

  Autor: Ajay Goel

  Wydawnictwo: Biały Wiatr

  Rok wydania: 2017

  Oprawa: miękka

  Liczba stron: 226

  Format: 14.0 x 21.0 cm

   

  Kurkumina. Odpowiedź natury na raka i inne przewlekłe choroby – opis wydawcy

  Pierwsze na polskim rynku tak obszerne opracowanie na temat prozdrowotnych właściwości kurkuminy!

  Kurkumina, składnik popularnej przyprawy, okazuje się być niezwykle pomocnym sprzymierzeńcem w wielu problemach zdrowotnych i chorobach przewlekłych. Jej lecznicze działanie wykazano w przypadku wszelkiego rodzaju stanów zapalnych, które jak odkrywa medycyna, są odpowiedzialne za większość schorzeń, z którymi boryka się współczesny człowiek. Jak dowodzi autor książki, kurkumina wykazuje pozytywne oddziaływanie w leczeniu praktycznie każdej choroby, dla której była badana, a więc między innymi – nowotworów, cukrzycy, depresji, chorób serca i naczyń, artretyzmu, otyłości, nadwrażliwości jelit, zaparć, choroby Crohna, biegunek nieznanego pochodzenia, chorób degeneracyjnych mózgu i wielu innych.

  Problematyczne zawiłości w naszym zdrowotnym systemie regulacji prawnych w końcu zostaną naprawione – jednak nie na czas dla większości osób z nowotworami. Na szczęście, ludzie nie muszą czekać w nieskończoność i mogą znaleźć potrzebne, mogące uratować im życie badania naukowe. Te podstawowe „wyniki badań” – informacje zawarte są tutaj, w tej książce. Ich prowadzącym jest dr Ajay Goel, najbardziej odpowiedni człowiek na świecie do napisania książki o kurkuminie, raku i innych chronicznych chorobach. Ta książka może uratować ci życie. Nie przegap jej!

  – Jacob Teitelbaum, M.D., autor The Fatigue and Fibromyalgia Solution

  Dr Ajay Goel jest profesorem i szefem Center for Gastrointestinal Research oraz Center for Epigenetics, Cancer Prevention and Cancer Genomics w instytucie badań Baylor Research Institute, Baylor University Medical Center w Dallas w stanie Teksas, USA. Od ponad 20 lat prowadzi badania nad nowotworami i jest samodzielnym autorem albo współtwórcą ponad 200 artykułów naukowych publikowanych w wiodących międzynarodowych czasopismach naukowych. Aktualnie prowadzi badania dotyczące podstawowych i translacyjnych (związanych z genetyką) aspektów zapobiegania nowotworom przewodu pokarmowego poprzez rozmaite podejścia, łącznie z komplementarnym oraz integracyjnym zastosowaniem produktów roślinnych. W swojej pracy szczególnie skupia się nad badaniem dwóch składników roślinnych – kurkuminy oraz boswellii. Facebook Twitter Kurkumina. Odpowiedź natury na raka i inne przewlekłe choroby - Dodaj do schowka

  Zobacz także

  12 innych produktów w tej samej kategorii: