Opinie o Nas

Naturalne metody leczenia cukrzycy – opis wydawcy

Jak efektywnie obniżyć zbyt wysoki poziom cukru we krwi? Jak zredukować efekty uboczne leczenia farmakologicznego? Jak skutecznie odkwaszać i odtruwać organizm? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują się w tym właśnie poradniku.

Książka zawiera przejrzysty opis cukrzycy typu 1 i typu 2. Można się z niej dowiedzieć, jak zapobiegać tym chorobom oraz zatrzymać ich postępowanie. Opisano ponad 50 naturalnych środków, które pomagają w walce z cukrzycą. Są to sprawdzone preparaty z roślin leczniczych i leki homeopatyczne, pomocne mikroelementy i wiele dodatkowych wspierających sposobów. W poradniku znajduje się również opis 15 najważniejszych schorzeń wtórnych związanych z cukrzycą oraz jak można sobie pomóc dzięki metodom medycyny naturalnej.

Tytuł należy do serii książek „Poradniki zdrowie”, które przygotowane są we współpracy z największym niemieckim wydawnictwem poradnikowym Gräfe und Unzer z Monachium. To poradniki z gwarancją 100% najwyższej jakości, potwierdzone hologramem – GWARANCJA JAKOŚCI. Odbiorcy:

- osoby, które chciałyby skorzystać z naturalnych metod leczenia cukrzycy,

- wszyscy potrzebujący pomocy w obniżeniu zbyt wysokiego poziomu cukru we krwi.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę:

- można efektywnie obniżyć zbyt wysoki poziom cukru we krwi,

- zredukować efekty uboczne leczenia farmakologicznego,

- wspierać działanie trzustki,

- skutecznie odkwaszać i odtruwać organizm,

- oczyścić jelita dzięki terapii mikrobiologicznej,

- złagodzić skutki zbyt wysokiego stężenia cukru we krwi.

9788379717019

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.