Opinie o Nas

Autorski program odwrócenia skutków cukrzycy:

Dr Neal Barnard to lekarz i autor ponad 70 publikacji naukowych, a także 19 książek, w tym światowego bestsellera „Żywność dla mózgu”. Od wielu lat zajmuje się prowadzeniem przełomowych badań klinicznych potwierdzających wpływ diety na zdrowie człowieka. To właśnie ich wyniki udowodniły, że wielu diabetyków może istotnie poprawić swój stan zdrowia. Chory na cukrzycę będzie w stanie obniżyć poziom cukru we krwi oraz cholesterol, poprawić reakcję organizmu na insulinę, zwiększyć poziom energii, zrzucić zbędne kilogramy – wszystko dzięki prostym zmianom w diecie opisanym w książce.

Nowe i zaktualizowane wydanie:

Ta publikacja prezentuje rewolucyjną metodę zapobiegania, kontrolowania i odwracania cukrzycy, opartą na wnioskach wyciągniętych z badań, które w ogromnym stopniu zmieniły sposób postrzegania choroby. Całkowicie zmienione i zaktualizowane wydanie zawiera nową przedmowę, aktualizacje standardów diagnostycznych i monitorowania stanu zdrowia, najnowsze badania, a także historie sukcesu osób, które wyeliminowały cukrzycę, postępując zgodnie z programem dr. Barnarda.

Dieta dla cukrzyków, czyli jak schudnąć przy cukrzycy:

Jeśli Twoje doświadczenia z cukrzycą, to tylko stopniowe zwiększanie dawek leków, ciągłe przybieranie na wadze i zamartwianie się o rosnące ryzyko wystąpienia groźnych powikłań, takich jak stopa cukrzycowa czy choroby sercowo-naczyniowe, to z tej książki dowiesz się jak odwrócić te objawy! Dzięki informacjom zawartym w publikacji poznasz:

• nowo odkryte przyczyny powstawania cukrzycy typu 1 i 2,

• wpływ insulinooporności na powstawanie choroby,

• rewolucyjną dietę, odwracającą i hamującą skutki choroby,

• witaminy istotne w procesie zdrowienia,

• sposoby na kontrolę apetytu, problemy trawienne,

• ćwiczenia i aktywność fizyczną, które będą Twoim wsparciem w cofaniu skutków cukrzycy,

• 7-dniowy plan posiłków zgodny z dietą dr. Barnarda

9788381684163

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.