Krem-żel do twarzy „Aquaterapia“...

  Krem-żel do twarzy „Aquaterapia“ CHARM 50 g TIANDE

  6926568310365
  177,00 zł
  Brutto

  „Aquaterapia“ pomoże przywrócić optymalną równowagę wodną, zmniejszy zmarszczki, podaruje idealną świeżość i miękkość.

   

  Z czego słyną francuskie Alpy? Z drogich narciarskich kurortów, przytulnych alpejskich domków i… wiecznych lodowców, z których wiele liczy sobie tysiące lat! Jako bazy kremu TianDe użyliśmy najczystszej wody lodowca d’Argentière i dodaliśmy składniki aktywne. W rezultacie powstał idealny kosmetyk do ekstremalnego nawilżania.

  Krem-żel do twarzy „Aquaterapia“ jest odpowiedni dla dam w każdym wieku. Jeśli Twoja skóra wygląda na pozbawioną życia, suchą i zwiędniętą, „ugaś jej pragnienie“ wodą lodowca! Zauważysz znaczącą zmianę! Pożegnaj się z uczuciem ściągnięcia i suchości – dzięki wodzie lodowca i innym składnikom aktywnym kremu skóra będzie maksymalnie nawilżona.


  ZASTOSOWANIE:

  Niewielką ilość kremu wklepać we wcześniej oczyszczoną skórę twarzy i szyi, omijając okolice wokół oczu.

  SKŁADNIKI AKTYWNE:

  Hydrożel z betainą
  Hydrożel z betainą

  Zawiera dużą ilość wody, której tak brakuje skórze. Hydrożel zawiera betainę, która zatrzymuje cząsteczki wody w komórkach, skutecznie nawilżając skórę.

  Kompleks nawilżający Pentavin
  Kompleks nawilżający Pentavin

  To kompleks węglowodanowy stworzony na bazie D-glukozy pochodzenia roślinnego pozyskanej z zarodków pszenicy. Otula on skórę cienką warstwą, zapobiegając zaburzeniom równowagi hydrolipidowej oraz wyrównuje kolor cery.

  Alpejska woda lodowca d'Argentière
  Alpejska woda lodowca d’Argentière

  Łyk świeżości dla skóry! Dostarcza skórze wodę i wszystkie niezbędne minerały, tworzy na powierzchni skóry cienką warstwę ochronną, chroniącą przed utratą wody oraz zwiększa odporność skóry na oddziaływanie czynników zewnętrznych.

  Portulaka
  Portulaka

  Ekstakt z portulaki – relaksuje mięśnie mimiczne, neutralizuje ich nadmierne napięcie, stymuluje procesy regeneracji.

  10 Przedmioty

  12 innych produktów w tej samej kategorii: