Maska liftingująco-modelująca linie...

  Maska liftingująco-modelująca linie podbródka, typu V-line 1 szt. TIANDE

  8809636860659
  85,00 zł
  Brutto

   

  Kontury twarzy i podbródka zwiotczały? Problem ten staje się coraz bardziej aktualny i nie jest już spowodowany wiekiem i nadwagą, ale złą postawą i częstym używaniem smartfona z pochyloną głową.

  Konieczne stało się podjęcie nowych środków.

  Liftingująca maska modelująca V-line do brody z serii koreańskich produktów Choahae* działa jednocześnie na dwa sposoby.

  Dzięki swojemu specyficznemu kształtowi umożliwiającemu przyleganie:
  – pomaga wyćwiczyć właściwy nawyk niedociskania brody do szyi
  – napina, modeluje linię podbródka
  – pomaga pozbyć się podwójnego podbródka
  – w przypadku mocnej stabilizacji zapewnia efekt termiczny, który zwiększa działanie składników aktywnych

  Dzięki aktywnym składnikom, do których należy peptyd-miorelaksant, sok z aloesu, kofeina, kwas hialuronowy, kolagen i adenozyna:
  – odżywia skórę i pomaga szybko przywrócić szkielet kolagenowy
  – zwiększa jędrność i elastyczność skóry

  * Сhoahae – w tłumaczeniu z koreańskiego oznacza „Podobasz mi się“. Dlaczego właśnie taka nazwa? Zrozumiesz, kiedy po zastosowaniu produktów z tej serii, zobaczysz swoje odbicie w lustrze.

  ZASTOSOWANIE:

  Usuń folię ochronną, rozciągnij i rozłóż maskę na oczyszczonej skórze twarzy wzdłuż linii brody i umocuj za uszami za pomocą bocznych wycięć. Pozostaw na 1-2 godziny. Dyskomfort odczuwany za uszami oznacza, że maska nie jest wystarczająco rozciągnięta. W takim przypadku ściągnij maskę i dodatkowo naciągnij. Maska jest przeznaczona wyłącznie do jednorazowego użytku. Należy zużyć tuż po otwarciu.

  SKŁADNIKI AKTYWNE:

  Kofeina
  Kofeina

  Aktywuje procesy metaboliczne w skórze, tonizuje i wspomaga mikrokrążenie.

  Aloes
  Aloes

  Wyciąg z aloesu przyspiesza naturalne procesy gojenia się tkanek, likwiduje podrażnienia skóry i świąd.

  Kwas hialuronowy
  Kwas hialuronowy

  Nawilża skórę, tworzy na jej powierzchni oddychającą warstę ochronną, nie pozwalając na wyparowanie wilgoci i zapobiegając odwodnieniu. Ma efekt liftingu, podwyższa elastyczność skóry.

  Kolagen
  Kolagen

  Hydrolizat kolagenu stymuluje powstawanie włókien kolegenu skóry właściwej, sprawia, że skóra staje się gęstsza, elastyczniejsza, bardziej sprężysta, tworząc na niej specjalną warstwę, chroniącą przed wysychaniem.

  Adenozyna
  Adenozyna

  Chroni skórę przed starzeniem, działa jako przeciwutleniacz. Ma działanie przeciwzapalnie i zmniejsza zaczerwienienie skóry. Stymuluje procesy metaboliczne w komórkach skóry i wspiera syntezę kolagenu. Zwiększa zawartość elastyny w skórze i wyrównuje jej powierzchnię.

  Peptyd-miorelaksant
  Peptyd-miorelaksant

  Diaminobutyroyl benzyloamid dioctan jest znany jako peptyd z efektem botoksu, który pomaga delikatnie rozluźnić mięśnie i wzmocnić efekt liftingu.

  10 Przedmioty

  12 innych produktów w tej samej kategorii: