Bodziszek EKO 50g ALINESS ECOBLIK

  Bodziszek EKO 50g ALINESS ECOBLIK

  5902020901358
  Obecnie brak na stanie
  8,49 zł
  Brutto

  Bodziszek to świetne uzupełnienie diety, zwłaszcza dla osób zmagających się z problemami skórnymi lub schorzeniami dróg moczowych. Pomaga w utrzymaniu dobrych stosunków seksualnych.

   

  Najważniejszym działaniem bodziszka jest jego dobroczynny wpływ na drogi moczowe. Przede wszystkim chroni je i oczyszcza z mineralnych zanieczyszczeń, przynosi ulgę w chorobach nerek, pęcherza, w kamicy moczowej i przypadkach bólu cewki moczowej. Ponadto, bodziszek działa moczopędnie i pomaga regulować gospodarkę wodną w organizmie, dlatego też przydatny będzie przy nadmiernym gromadzeniu płynów.

  Bodziszek wykazuje delikatne właściwości przeciwkrwotoczne i wzmacniające naczynia krwionośne. Mogą używać go kobiety, które zauważyły u siebie nieprawidłowe krwawienia maciczne.

  Niewątpliwym zastosowaniem tego zioła są okłady, które pomagają leczyć choroby skóry, również te objawiające się zmianami ropnymi. To bardzo dobry środek do przemywania cery trądzikowej oraz wszelkich ropiejących ran, gdyż działa sciągająco i antyseptycznie.

  Bodziszek wykorzystywany jest jako suplement wzmacniający organizm i pomagający przejść choroby takie jak angina czy przeziębienie. Dodatkowo, może być stosowany przy uporczywych biegunkach oraz dla poprawy przemiany materii. Wykazuje działanie antywirusowe i bakteriobójcze, dlatego też można go stosować jako płukankę do jamy ustnej.

  Warto sięgnąć po niego w przypadku niewielkich krwawień wewnętrznych, chorób skóry, czy też problemów związanych z drogami moczowymi. Każdorazowo okaże się skutecznym środkiem uzupełniającym kurację leczniczą.


  Składniki: ekologiczne ziele bodziszka cuchnącego 100%


  Masa netto:
  50g


  Kraj pochodzenia:
  Polska

  12 innych produktów w tej samej kategorii: