Silver stop odsiwiacz 200ml REMEDIUM

  Silver stop odsiwiacz 200ml REMEDIUM

  Ostatnie sztuki w magazynie
  58,14 zł
  Brutto

  Odsiwiacze do włosów, czyli płyny na siwe włosy są najskuteczniejszymi sposobami na przywrócenie naturalnego koloru włosów bez ich farbowania. Jednym z najbardziej skutecznych kosmetyków tego typu jest Silver Stop, który wyróżnia się skutecznością na poziomie 98,9% (potwierdzone badaniami). Jest on jednym z najpopularniejszych kosmetyków przywracających naturalny kolor włosów na rynku.

   

  Odsiwiacz Silver Stop przywraca naturalny kolor włosów nie powodując ich koloryzacji. Silver Stop likwiduje siwiznę i jednocześnie przywraca młodszy wygląd. Kolejną zaletą dziania płynu Silver Stop jest odżywienie oraz poprawienie kondycji włosów. Odsiwiacz również wspomaga porost, grubość i elastyczność włosów. Pierwsze efekty następują już po 2 tygodniach stosowania Po uzyskaniu naturalnego efektu należy stosować preparat dla utrzymania jego skuteczności tylko raz w tygodniu.

  Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć aby uzyskać efekt piany, następnie nakładać poprzez wacik lub bezpośrednio rękoma. Należy użyć taką ilość preparatu, aby włosy były wilgotne, lecz nie mokre, płyn nanosić na suche włosy. Co ważne od ostatniego farbowania musi minąć min. 14 dni. Pierwsze zastosowanie płynu to 2 dziennie przez 3 tygodnie - po tym czasie można zauważyć już pierwsze efekty stosowania Silver Stop.

  Ze względu na intensywne wchłanianie środka przez cebulki, w pierwszym okresie stosowania zaleca się mycie włosów 1 do 2 razy w tygodniu. W celu poprawy skuteczności płynu wskazane jest naturalne suszenie włosów (ograniczyć stosowanie suszarki)


  Przeciwwskazania: Podczas stosowania kuracji nie należy nadużywać alkoholu, mocnej herbaty i kawy. Skuteczność preparatu zmniejsza też palenie tytoniu. Przeprowadzone badania wykazały, że u osób cierpiących na słabą perystaltykę jelit działanie preparatu jest trochę słabsze.


  Składniki (INCI): aqua, 2-propanol, gallic acid, grylerine, ammonium chloride, ammonium acetate, tin tetrachloride pentahydrate, sulphur, tween 40, horsetail extract, burdock root extract, perfum.

  5907558983012
  1 Przedmiot

  Zobacz także

  6 innych produktów w tej samej kategorii: