Digest Basic 90 kapsułek ENZYMEDICA

  Digest Basic 90 kapsułek ENZYMEDICA

  670480290101
  Obecnie brak na stanie
  79,00 zł
  Brutto

  Niedobory enzymów mogą wynikać z wieku, diety i stylu życia. Te niedobory mogą prowadzić do różnych dolegliwości trawiennych, w tym sporadycznych gazów, wzdęć, niestrawności i nieregularności wypróżnień.

  Digest Basic to delikatna formuła rozkładająca węglowodany, tłuszcze, błonnik i białko. Enzymy zawarte w Digest Basic wspierają optymalne trawienie, pomagając organizmowi przyswajać składniki odżywcze i przekształcać pokarm w energię.

   

  Składniki w porcji (1 kapsułka):

  Proteaza2000 HUT
  Amylaza8440 DU
  Pektynaza25 Endo-PGU
  Maltaza100 DP
  Celulaza500 CU
  Glukoamylaza10 AGU
  Alfa-galaktozydaza50 GaIU
  Laktaza300 ALU
  Lipaza450 FCCFIP
  Inwertaza270 SU
  Ksylanaza100 XU


  Sposób użycia:

  1 kapsułka dziennie podczas posiłku.


  Przeciwwskazania:

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.


  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone.


  Ważne:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


  Producent:

  Enzymedica


  Dystrybutor:

  Olivit Sp. z o.o.

  Zobacz także

  12 innych produktów w tej samej kategorii: