Składniki: Woda niechlorowana, probiotyczne kultury SCD*, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, sól morska, koncentraty owocowe,  fruktoza, własna mieszanka ziołowo-roślinna, na którą składają się: owoc anyżu, korzeń lukrecji, owoc kopru włoskiego, liść bazylii, kwiat rumianku, korzeń trybuli, owoc czarnego bzu, nasiona kozieradki, korzeń imbiru, korzeń arcydzięgla, owoc jałowca, liść pokrzywy, oregano, natka pietruszki, liść mięty, rozmaryn, liść szałwii, ziele tymianku, ziele koperku oraz grzyby reishi.

Zalecenia dotyczące spożycia:

Dorośli: 1- 4 łyżek na dzień. Należy zacząć od jednej łyżki dziennie i stopniowo zwiększać sugerowaną ilość. Dzieci: 1- 4 łyżeczek do herbaty na dzień. Należy zacząć od jednej łyżeczki do herbaty dziennie i stopniowo zwiększać sugerowaną dawkę. 1 łyżeczka zawiera 25 milionów bakterii probiotycznych 1 łyżka zawiera 75 milionów bakterii probiotycznych

Przechowywanie: Przed otwarciem przechowywać w temperaturze pokojowej (maks. 20° C) z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych i źródeł ciepła. Po otwarciu przechowywać w lodówce powyżej 2°C. Po otwarciu przydatność do spożycia - miesiąc. Jednorazowa kuracja nie powinna trwać dłużej niż 3 miesiące !!!

UWAGI: W wyniku naturalnych procesów, w SCD ProBiotica® mogą wystąpić niewielkie zmiany koloru, zapachu, smaku oraz wytrącanie się osadu na dnie butelki i nalotu „białego grzybka” na powierzchni. Nie wpływa to na skuteczność jej działania.

Pojemność opakowania: 165 ml Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

104

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.