Bajkalina 250mg 100 kapsułek NANGA

  Bajkalina 250mg 100 kapsułek NANGA

  Nanga
  Obecnie brak na stanie
  34,86 zł
  Brutto

  Kapsułki Bajkalina 250 – suplement diety stanowiący wyciąg z tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis), zawierający 80% bajkaliny.

  Tarczyca bajkalska (Scutellaria baicalensis) od ponad 2000 lat stosowana jest w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Surowcem najbogatszym w składniki aktywne są jej korzenie, których głównym związkiem czynnym jest bajkalina. Obok niej znajdziemy w korzeniach także inne flawonoidy, glikozydy irydoidowe, diterpeny, olejki eteryczne i alkaloidy. Substancje te wzmacniają wytrzymałość na stres, podnoszą odporność oraz wpływają korzystnie na szereg funkcji w organizmie. Ich działanie trafia szczególnie w obszary układu sercowo-naczyniowego oraz nerwowego. Bajkalina pomaga utrzymać siły witalne na wysokim poziomie, wyostrza koncentrację i poprawia zdolności zapamiętywania. Ponadto wykazuje pozytywny wpływ na prawidłową odpowiedź przeciwzapalną, szczególnie w obrębie stawów, skóry, jelit, nerek i wątroby. Warto sięgać po kapsułki Bajkalina 250 w okresie przemęczenia organizmu i narażenia na infekcje, do intensywnej pracy umysłowej, a także w przypadku przeciążenia stawów.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Składniki:

  Ekstrakt z Tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis) standaryzowany na zawartość 80% bajkaliny 250mg, kapsułka żelatynowa.


  Zalecany sposób użycia:

  1 kapsułka dwa razy dziennie z posiłkiem.


  Sposób przechowywania:

  Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

  Nie należy stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

  5903076408303

  Zobacz także

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: