• Nowy
Vitaler's Witamina B12 100 µg - 120...

Vitaler's Witamina B12 100 µg - 120 tabletek

Vitaler's
33,46 zł
Brutto

Wegański suplement diety przeznaczony dla wszystkich osób, które pragną uzupełnić swoją codzienną dietę w witaminę B12, bądź są narażone na jej niedobory - zwłaszcza osoby na diecie wegańskiej, wegetariańskiej oraz osoby starsze. Forma metylowana tej witaminy sprawia, że organizm łatwiej i szybciej ją przyswaja.

 

Metylokobalamina to forma witaminy B12, która wyróżnia się szybszą przyswajalnością oraz pozostaje w organizmie na dłużej (w odróżnianiu do cyjanokobalaminy). Metylokobalamina to biologicznie aktywna forma witaminy B12, dlatego polecana jest również osobom, które zmagają się z zaburzeniami przyswajania niemetylowych form witaminy (a które to najczęściej występują w suplementach diety).
Witamin B12 wspomaga proces produkcji czerwonych krwinek oraz oddziałuje na system nerwowy, co ułatwia zapamiętywanie i poprawia koncentrację.
Głównym źródłem witaminy B12 są produkty pochodzenia zwierzęcego, dlatego witamina B12 zalecana jest przede wszystkim osobom na diecie wegańskiej oraz wegetariańskiej. Witamina B12 marki Vitaler's jest wolna od nieaktywnych i całkowicie zbędnych dodatków.

Rola witaminy B12 w organizmie

  • pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i odpornościowego
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
  • pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek

Skład:

Wielkość opakowania: 120 tabletek

Porcja jednorazowa: 1/4 tabletki

Ilość porcji w opakowaniu: 480

Składniki1/4 tabletkiRWS
Witamina B12
(metylokobalamina)
100 µg4000%

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Celuloza mikrokrystaliczna, metylokobalamina.

Sposób użycia:

1/4 tabletki podczas posiłku.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Informacja:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent:

NMM Sp. z o.o.
Bocheńska 3/17
31-061 Kraków

5907678407290
15 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: