Vitaler's Boswellia Serrata...

  Vitaler's Boswellia Serrata (Kadzidłowiec indyjski) 200 mg - 60 kapsułek

  Vitaler's
  43,26 zł
  Brutto

  Boswellia Serrata, czyli inaczej kadzidłowiec indyjski to suplement diety w postaci wegańskich kapsułek, który posiada wiele właściwości, m.in.: wspiera elastyczność stawów oraz zdrowie ludzkiego przewodu pokarmowego. Kadzidłowiec indyjski jest roślina, która była wykorzystywana przez człowieka już od czasów starożytnych.

   

  Boswellia serrata to drzewo, które od wieków wykorzystywane jest ze względu na liczne prozdrowotne właściwości w medycynie Ajurwedy.

  Suplement diety Boswellia Serrata marki Vitaler's to preparat zawierający ekstrakt standaryzowany z żywicy kadzidłowca indyjskiego, zawierający 70% kwasu bosweliowego. Kwasy boswellinowe uzyskiwane z żywic tego drzewa to głównie substancje czynne, które pozytywnie oddziaływają na nasze zdrowie.

  Vitaler's Boswellia Serrata posiada bezpieczny skład oraz wygodną formę kapsułek. Opakowanie zawiera 60 kapsułek co wystarcza na 30 dni suplementacji.

  Rola kadzidłowca indyjskiego w organizmie

  • wspiera elastyczność stawów
  • wspiera zdrowie przewodu pokarmowego

  Skład:

  Wielkość opakowania: 60 kapsułek

  Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

  Ilość porcji w opakowaniu: 60

  Składniki1 kapsułkaRWS
  Kadzidłowiec indyjski ekstrakt
  w tym kwasy bosweliowe
  kwas β-bosweliowy
  200 mg
  140 mg
  60 mg
  <>
  AKBA4 mg<>

  RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

  <> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

  Składniki:

  Boswellin (standaryzowany ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego 70% kwasu bosweliowego), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

  Sposób użycia:

  1 kapsułka 2 razy dziennie podczas posiłku.

  Przeciwwskazania:

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

  Przechowywanie:

  W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

  Informacja:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Podmiot odpowiedzialny

  NMM Sp. z o.o.
  Bocheńska 3/17
  31-061 Kraków

  5907678406804
  287 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: