Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60...

  Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 kapsułek

  Vitaler's
  30,90 zł
  Brutto

  Ashwagandha Vitaler's to suplement diety w kapsułkach zawierający ekstrakt z witanii ospałej - jednego z najsłynniejszych adaptogenów na świecie. To roślina, która wspiera organizm w walce z czynnikami stresowymi, działa uspokajająco i pomaga odzyskać naturalną równowagę.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Preparat z ashwagandhą w formie kapsułek to naturalne rozwiązanie dla osób zmagających się ze stresem, potrzebujących dawki sił witalnych i wzmocnienia. Roślina zwiększa poziom energii życiowej, poprawia pracę mózgu i stymuluje zdolności poznawcze. Zmniejsza napięcie nerwowe i buduje odporność na stres.

  Do cennych właściwości witanii ospałej należy także pozytywny wpływ na serce i układ krążenia, układ oddechowy oraz żeńską i męską płodność.

  Suplementacja Ashwagandhy - wybierz sprawdzoną jakość i czysty skład

  Suplement od firmy Vitaler's to standaryzowany ekstrakt zawierający 9% witanolidów, 1% alkaloidów oraz 0.5% witaferyny A. Jedna kapsułka zawiera 600 mg ekstraktu, co stanowi rekomendowaną dzienną dawkę i wystarcza aż na 2 miesiące regularnej suplementacji.

  Zalety preparatu to także czysty i naturalny skład bez konserwantów. Został on wyprodukowany w sposób, który pozwolił zachować cenne właściwości ziela witanii ospałej (wytwarzanie na zimno).

  5907678406217
  20 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: