Muira Puama kora cięta 50g NANGA

  Muira Puama kora cięta 50g NANGA

  Nanga
  9,87 zł
  Brutto

  (Ptychopetalum olacoides) wykazuje pozytywny wpływ na męskie libido. Można ją spotkać pod nazwą “drzewo potencji”.

  Oprócz pozytywnego wpływu na męską potencje Muira puama stosowana jest w leczeniu schorzeń układu nerwowego. 

   

  SPOSÓB UŻYCIA

  Tonik jako środek wzmacniający Delikatnie gotować 1 łyżeczkę korzenia i/lub kory w szklance wody przez 15 minut, pić od 1/2 lub 1 szklanki dziennie.

  Napar afrodyzyjny 1-2 łyżki stołowe preparatu należy gotować przez 15 minut w 0,5l wody. Efekt działania jest odczuwalny po ok. pół godziny.

  Nalewka Aby przyrządzić nalewkę należy zalać 30g zioła ok. 0,5l alkoholu 20% (w przybliżeniu wódka pół na pół z wodą) i pozostawić kilka dni w ciemnym miejscu, często mieszając.

  Aktywne składniki odpowiedzialne za poprawę funkcji seksualnych nie są zbyt dobrze rozpuszczalne w wodzie, dlatego też przyjmowanie Muira puama w postaci proszku bądź tabletek nie przynosi pełnego efektu. Wysoka temperatura połączona z alkoholem na co najmniej 20 minut uwolni aktywne składniki i sprawi, że stosowanie powstałej nalewki stanie się skuteczne!

  SKŁAD Kwasy tłuszczowe i estry kwasów tłuszczowych (z których głównym jest kwas behenowy), olejki eteryczne (w tym beta-goździkowy i alfa-humulene), sterole roślinne, triterpeny (w tym lupeol), alkaloid muirapuamine, długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, seskwiterpeny, monoterpeny i alkaloidy.

  PRZECIWWSKAZANIA I INTERAKCJE Przed podjęciem próby samodzielnego leczenia, mężczyźni powinni zawsze zasięgnąć porady lekarza, jeśli cierpią na zaburzenia erekcji lub impotencji, co często może być wczesną oznaką problemów z nerkami i/lub problemami z sercem.

  5903076411181
  7 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: