Mieszanka stop pasożyty 100g - Flos

  Mieszanka stop pasożyty 100g - Flos

  5905279799363
  9,90 zł
  Brutto

  Mieszanka ziołowa Stop Psożyty została opracowana przez firmę Flos i zawiera starannie dobrane składniki, w tym m. in. tymianek, kozieradkę i korzeń Omanu. Opakowanie zawiera 100 g ziela, co wystarcza na 2 tygodnie codziennego stosowania. Jest to zabieg jednorazowy, po którym potrzebna jest trzytygodniowa przerwa.

   

  Skład:

  Ziele tymianku - 23,8%
  Kłącze tataraku - 23,8%
  Korzeń omanu - 23,8%
  Liść mięty pieprzowej - 11,9%
  Liść orzecha włoskiego - 11,9%
  Ziele piołunu - 4,8%

  Stosowanie:

  1 tydzień:

  Wsypać 2 łyżki stołowe mieszanki do termosu i zalać 2 szklankami wrzącej wody. Zamknąć i odstawić na 1 godzinę. Przecedzić. Napar wypić w 3 podzielonych porcjach w ciągu dnia na pusty żołądek, czyli najlepiej na 30 min przed posiłkiem. W ten sposób przygotować i pić napar codziennie w ciągu pierwszego tygodnia.

  2 tydzień:

  Wsypać 1 łyżkę stołową mieszanki do termosu i zalać 1 szklanką wrzącej wody. Zamknąć i odstawić na 1 godzinę. Przecedzić. Napar wypić w 3 podzielonych porcjach lub też jednorazowo w ciągu dnia na pusty żołądek, czyli najlepiej na 30 min przed posiłkiem. W ten sposób przygotować i pić napar codziennie w ciągu drugiego tygodnia.

  Po dwóch tygodniach spożywania naparu należy zrobić 3-tygodniową przerwę, a następnie powtórzyć jego spożywanie zgodnie z wyżej opisanym schematem postępowania.

  Ważne:

  Przed każdym stosowaniem należy dokładnie wymieszać zioła!

  7 Przedmioty

  12 innych produktów w tej samej kategorii: