Kenay BroccoRaphanin Activated...

  Kenay BroccoRaphanin Activated Aktywny ekstrakt z nasion brokułów - 60 kapsułek

  Kenay
  115,04 zł
  Brutto

  BroccoRaphanin Activated to suplement diety w formie kapsułek wege od Kenay, zawierający aktywny ekstrakt z nasion brokułów, pozyskiwany z opatentowanej odmiany tego surowca. Zawiera wysoki poziom glukorafaninu, naturalnego związku, który wspomaga funkcjonowanie komórek. BroccoRaphanin zawiera także stabilną mirozynazę, która odpowiada za reakcje przekształcania aktywnych składników. Mirozynaza jest niezwykle istotnym enzymem znajdującym się w brokułach, który jest niezbędny do produkcji sulforafanu.

   

  Korzyści i cechy produktu

  • 100% naturalny ekstrakt pozyskiwany z najwyższej jakości roślin przy zastosowaniu wydajnych procesów technologicznych, które zatrzymują składniki aktywne
  • opatentowany proces produkcji

  Produkt przeznaczony dla osób dbających o swój układ odpornościowy a także układ pokarmowy.

  BroccoRaphanin® Activated to innowacyjny produkt z brokułów pozyskany z opatentowanej odmiany surowca. Zawiera wysoki poziom glukorafaninu, naturalnego związku, który wspomaga funkcjonowanie komórek.

  Do produkcji BroccoRaphaninu® jest wykorzystywany opatentowany proces, który zachowuje cenne substancje odżywcze brokułów.

  BroccoRaphanin® zawiera także stabilną mirozynazę, która odpowiada za reakcje przekształcania aktywnych składników. Mirozynaza jest niezwykle istotnym enzymem znajdującym się w brokułach, który jest niezbędny do produkcji sulforafanu.

  Sulforafan = glukorafanin + mirozynaza

  Skład:

  Wielkość opakowania: 60 kapsułek

  Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

  Ilość porcji w opakowaniu: 60

  Składniki1 kapsułkaRWS
  Ekstrakt z nasion brokułów (Brassica oleracea var. italic) /BroccoRaphanin®/, w tym:
  glukorafanin: 10%
  enzym mirozynaza
  200 mg
  20 mg
  17,7 µM/g
  <>

  RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

  <> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

  Składniki:

  Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt z nasion brokułów (Brassica oleracea L. var. italica Plenck), standaryzowany na zawartość glukorafaninu: 10%, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza.

  Sposób użycia:

  1 kapsułka dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

  Przechowywanie:

  W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

  Informacja:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Producent:

  Kenay A. Grzegorek i Wspólnicy Sp. J.
  ul. Częstochowska 25
  62-800 Kalisz
  Polska

  5900672153118
  3 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: