Aura Herbals Bańki chińskie gumowe...

  Aura Herbals Bańki chińskie gumowe Flimsy - 4 sztuki

  Aura Herbals
  Ostatnie sztuki w magazynie
  43,17 zł
  Brutto

  Flimsy bańki gumowe mogą być stosowane zamiast tradycyjnych baniek szklanych, w trakcie zabiegu akupunktury lub podczas masażu antycellulitowego. Wykonane z trwałego, przyjemnego w dotyku materiału są bezpiecznie i łatwe w zastosowaniu. W zestawie znajdują się 4 bańki różnej wielkości.

   

  Gumowe bańki chińskie mogą być używane do akupunktury i masażu, także antycellulitowego. Są łatwe w użyciu. Można je umieścić w każdym miejscu na ciele. Są wykonane z elastycznego tworzywa i łatwiejsze w użyciu niż tradycyjne bańki szklane. Masaż bańkami przyspiesza przemianę materii oraz spalanie tłuszczu, ujędrnia i wygładza skórę. Redukuje cellulit, ponieważ jest to masaż próżniowy, który obecnie uznawany jest za najlepszą metodę usuwania cellulitu. W gabinetach kosmetycznych coraz częściej można spotkać kabiny próżniowe. Jeśli zawartość portfela nie pozwala na korzystanie z takich zabiegów to bańki chińskie są najlepszym rozwiązaniem.

  Zalety baniek bezogniowych

  • Nowatorskie rozwiązanie dajace bezpieczeństwo i łatwość stosowania.
  • Eliminują stres związany z użyciem ognia.
  • Możliwość stosowania w dowolnym miejscu i czasie: można je ustawić nawet samemu sobie, nie ograniczają również możliwości poruszania się.
  • Można regulować ciśnienie zasysania w zależności od stopnia ścisnięcia bańki.
  • Są lekkie, odporne na uderzenia, zgniecenia, co umożliwia stosowanie ich nie tylko w warunkach domowych, ale i podczas wyjazdów turystycznych.
  • Charakteryzują się dużą trwałością materiału, zapewniając wieloletnie stosowanie.
  • W zestawie znajdują się cztery bańki różnej wielkości, co pozwala na efektywne stosowanie ich na różnych częściach ciała oraz nadają się dla dzieci.

  Jak stosować?

  Przed wykonaniem masażu należy natłuścić skórę żelem do masażu, oliwką lub żelem antycellulitowym.

  Bańki stawia się na odpowiednich punktach akupunkturowych symetrycznie po obu stronach ciała. W celu przystawienia bańki, należy ją chwycić oburącz, trzymając palcami za dolną krawędź, natomiast kciukami naciskając jej górną część. W ten sposób powietrze z jej wnętrza usuwane jest na zewnątrz. Następnie należy przyłożyć bańkę w wybrane miejsce, zwalniając nacisk kciuków. Duże bańki stawia się na stawach i powierzchniach silnie umięśnionych, a mniejsze w punktach wrażliwych i u dzieci.

  Aby usunąć bańkę należy lekko nacisnąć skórę przy krawędzi bańki i wpuścić do niej powietrze.

  Bańki można stawiać co drugi dzień na 10-20 minut. Przebieg kuracji obejmuje od 5 do 10 zabiegów w serii.

  W zależności od stopnia ściśnięcia uzyskuje się wyższe lub niższe ciśnienie zasysania.

  Przeciwwskazania

  Nie stosować baniek w okolicy serca, brodawek sutkowych, żołądka, nerek oraz kręgosłupa. Nie stosować przy niewydolności serca, problemach skórnych, astmie, uczuleniu na gumę i zażywaniu leków przeciwzakrzepowych (np. aspiryna). Nie stosować przy skłonnościach do pękających naczynek, żylakach, zaburzeniach krzepliwości krwi, wylewów podskórnych, obrzęków pourazowych. Nie stosować w czasie ciąży oraz menstruacji.

  Z czego są wykonane?

  Flimsy są to bezogniowe, gumowe bańki chińskie, łatwe w użyciu i czyszczeniu.

  Konserwacja

  Po zastosowaniu umyć bańki ciepłą wodą z mydłem i wysuszyć.

  5901549658064
  2 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: