Sposób użycia:

Przez pierwsze kilka dni stosować jedną małą łyżeczkę ziemi okrzemkowej, a potem ilość tę stopniowo zwiększyć do jednej czubatej łyżki. Dokładnie wymieszać z wodą i wypić całość, najlepiej przed pójściem spać lub rano na czczo, 30 minut przed śniadaniem.

Stosować przez minimum 2 miesiące, a po 4-6 miesiącach zrobić przerwę (np. na 1-2 miesiące) i w razie potrzeby wznowić kurację.

Dzieciom od lat 12 podawać maksymalnie 1 łyżeczkę dziennie.

Nie podawać noworodkom i dzieciom do 12 r.ż.

Przy otwieraniu i stosowaniu diatomitu należy uważać, by nie wdychać pyłu.

Wszelkie leki i suplementy należy stosować w odstępie 3 godzin od spożycia ziemi okrzemkowej (przed i po).


Zdrowie: sprawne jelita, prawidłowy cholesterol, zdrowie skóry,  oczyszczanie organizmu, zdrowe włosy i paznokcie


Skład: diatomit 100% (ziemia okrzemkowa naturalna, niekalcynowana, spożywcza, charakteryzuje się wysoką zawartość bezpostaciowej krzemionki, niską tlenków glinu, żelaza i innych metali)


Kraj pochodzenia:
Meksyk


Ostrzeżenia: nie stosować u małych dzieci. Produkt nie jest klasyfikowany jako niebezpieczny wg Regulacji EC 1272/2008 i 67/548/EE. Należy jednak zachować ostrożność przy otwieraniu, by nie wdychać pyłu ziemi okrzemkowej, ponieważ może prowadzić to do podrażnienia dróg oddechowych. W skrajnych przypadkach długotrwałego narażenia i/lub inhalacji znacznych ilości małych cząsteczek krzemionki krystalicznej (do 10 mikronów) może to prowadzić do zwłóknienia płuc, zwanego krzemicą. 

Nie dopuszczać do kontaktu ziemi okrzemkowej z oczami ze względu na właściwości wysuszające diatomitu.


Przechowywanie: przechowywać w suchym miejscu, chronić przed wilgocią. Odpowiednio przechowywana ziemia okrzemkowa w zasadzie nie ma terminu ważności.

5903076403681
1 Przedmiot

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.