Opinie o Nas

SPOSÓB UŻYCIA Zalecana dzienna porcja do spożycia – 1 lub 2 miarki 2 razy dziennie. Dodać do niewielkiej ilości wody. Spożywać przed posiłkiem. Zawartość w dziennej porcji: 1600 mg inozytol. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety oraz nie zastąpią zdrowego trybu życia.

PRZECIWWSKAZANIA Uczulenie na którykolwiek ze składników. Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Działania niepożądane Przyjmowanie wysokich ilości (pow. 15 g na raz) inozytolu może poskutkować biegunką i nudnościami. Poza tym substancja ta nie jest toksyczna i nie wywołuje skutków ubocznych przy długotrwałym stosowaniu. Ciąża Inozytol stosuje się w ciąży w przypadku cukrzycy ciążowej oraz w celu zapobiegania komplikacjom ciążowym: 2 g inozytolu oraz 200 mg kwasu foliowego dwa razy dziennie.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Kraj pochodzenia: Chiny

Producent: NANGA

5903076406668
4 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.