Opinie o Nas

SPOSÓB UŻYCIA

Tonik jako środek wzmacniający Delikatnie gotować 1 łyżeczkę korzenia i/lub kory w szklance wody przez 15 minut, pić od 1/2 lub 1 szklanki dziennie.

Napar afrodyzyjny 1-2 łyżki stołowe preparatu należy gotować przez 15 minut w 0,5l wody. Efekt działania jest odczuwalny po ok. pół godziny.

Nalewka Aby przyrządzić nalewkę należy zalać 30g zioła ok. 0,5l alkoholu 20% (w przybliżeniu wódka pół na pół z wodą) i pozostawić kilka dni w ciemnym miejscu, często mieszając.

Aktywne składniki odpowiedzialne za poprawę funkcji seksualnych nie są zbyt dobrze rozpuszczalne w wodzie, dlatego też przyjmowanie Muira puama w postaci proszku bądź tabletek nie przynosi pełnego efektu. Wysoka temperatura połączona z alkoholem na co najmniej 20 minut uwolni aktywne składniki i sprawi, że stosowanie powstałej nalewki stanie się skuteczne!

SKŁAD Kwasy tłuszczowe i estry kwasów tłuszczowych (z których głównym jest kwas behenowy), olejki eteryczne (w tym beta-goździkowy i alfa-humulene), sterole roślinne, triterpeny (w tym lupeol), alkaloid muirapuamine, długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, seskwiterpeny, monoterpeny i alkaloidy.

PRZECIWWSKAZANIA I INTERAKCJE Przed podjęciem próby samodzielnego leczenia, mężczyźni powinni zawsze zasięgnąć porady lekarza, jeśli cierpią na zaburzenia erekcji lub impotencji, co często może być wczesną oznaką problemów z nerkami i/lub problemami z sercem.

5903076411181
2 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.