Opinie o Nas

PRODUKT CZYSTY CHEMICZNIE, DO STOSOWANIA ZEWNĘTRZNEGO I WEWNĘTRZNEGO

Surowiec użyty do wyprodukowania tego produktu jest naturalnego pochodzenia mineralnego i może mieć niejednolitą barwę oraz zawierać drobne nieczystości. 

1. Rozpuść około 0,5 kg soli Epsom w wannie średniej wielkości, wypełnionej gorącą wodą. Nie stosuj w kąpieli żadnych środków myjących. Przy intensywnym zmęczeniu, można użyć większej ilości soli. Jeśli chcesz jedynie wykąpać zmęczone stopy, w misce rozpuść około 150 g produktu.

2. Wejdź do solanki magnezowej i zrelaksuj się. Kąpiel powinna trwać około 15-20 minut, aby osiągnąć pożądane efekty - relaks i kojące działanie. W tym czasie organizm oczyści się z toksyn, a sole wnikną przez skórę.

3. Po zakończeniu kąpieli spłucz ciało pod bieżącą wodą.

Środki ostrożności: Całkowicie naturalnym i bezpiecznym objawem jest odczuwanie lekkiego pieczenia lub swędzenia. Jest to uczucie stopniowego przyzwyczajania się skóry do zawartych w kąpieli substancji i maleje ono wraz z czasem stosowania produktu.

Produkt nie powinien mieć styczności ze skórą twarzy, a jeśli dostanie się do oczu, należy przemyć je pod bieżącą wodą.

Kąpieli nie należy stosować, gdy na skórze znajdują się rany bądź silne otarcia.

Produkt nie jest wskazany do stosowania przez kobiety w ciąży oraz osoby z nadciśnieniem ze względu na zalecany długi czas trwania kąpieli w gorącej wodzie.

Przechowywanie: Po każdorazowym użyciu, opakowanie należy szczelnie zamkąć przy wykorzystaniu specjalnego zamknięcia, gdyż dostanie się wilgoci do wnętrza zmniejsza skuteczność działania magnezu.

Sól Epsom należy przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci.

5903357645717

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.