Proszek do prania 1.2 kg SONETT

  Proszek do prania 1.2 kg SONETT

  4007547101012
  Obecnie brak na stanie
  40,90 zł
  Brutto

  Produkt posiada certyfikaty ekologiczne EcoGarantie i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE. Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.

  Zastosowanie: do tkanin bawełnianych, lnianych, konopnych i mieszanych

  Nie nadaje się do tkanin delikatnych – wełny i jedwabiu, do których polecany jest Ekologiczny płyn do prania wełny i jedwabiu Sonett.

   

  Skład: > 30%: mydło z olejów roślinnych*, 15-30%: minerały ilaste i krzemiany, 5-15: węglan sodu, 5-15% zeolity, 1-5% anionowe środki powierzchniowo czynne na bazie oleju kokosowego, < 1%: naturalne dodatki balsamiczne*. * = z kontrolowanych upraw ekologicznych 1,2 kg ekologicznego proszku do prania Sonett wystarcza na 27 prań, czyli 120 kg suchych tkanin (przy średniej twardości wody i średnim zabrudzeniu.


  WAŻNA UWAGA: 
  w systemie modułowym Sonett traktuje się proszek do prania, środek do zmiękczania wody i wybielacz jako trzy moduły składające się na efektywny proces prania. Według badań przeprowadzonych w Niemczech system modułowy jest najbardziej ekologiczną metodą prania – wszystkie składniki dozowane są odpowiednio do potrzeb i lokalnych warunków. W ten sposób obciążenie dla środowiska jest najmniejsze.


  Twardość wody należy sprawdzić w najbliższej stacji wodociągowej – wyrażona jest ona w niemieckich stopniach twardości wody (skrót - dH). Twardość wody w dH:

  -woda miękka 0 - 7˚dH

  -woda średnio twarda 8 - 14˚dH

  -woda twarda 15 - 21˚dH

  -woda bardzo twarda 22 - 28˚dH

  12 innych produktów w tej samej kategorii: